1 litre sütü mutlaka içiyodum 600 kalori..1 ekmek 600 kalori..3 tabak makarna soslu yağlı 1000 kalori ben tek öğünde yaklaşık 2.500 kalori alıyodum hocam..diğer öğünleri saymıyorum daha
Benimde hızlı bünyem ben nasıl alıyorum ? Daha fazla yiyeceksin ve her gün yiyeceksin ya senin kilo alma tarifen farklı hemen olsun istiyosun yada düzenli ve en az 500-600 kalori fazla yemiyosun tıpta başkada açıklaması yok .
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >