Merhaba arkadaşlar uzun süre önce geliştirdiğim önmuhasebe ,satış ,faturalama,stok takip,cari takip gibi özellikleri bulunan masaüstü uygulamamı tamamen ücretsiz bir şekilde dağıtmaya karar verdim.indirme linki en alttadır.yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum < Resime gitmek için tıklayın >
Apartman giderleri için kullanabilirmiyim örneğin cari hesaptan her daireyi bir cari gibi kabul ederek aidat boçlandırma ödeme yapıldığında cari hes.kapatma şeklinde
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
https://drive.google.com/file/d/1quwMh4DoxEB7diVk1hUzlQpyPuKFWRQe/view?usp=sharing