Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
5
Cevap
533
Tıklama
0
Öne Çıkarma
kayıp anahtar

P porko Konu Sahibi
10 yıl (58 mesaj)
arkadaşlar araba anahtarınızı kaybettiniz yedek anahtarınız mevcut ancak anahtarınızı bir başkasının bulmasından korkuyorsunuz yada çalındığını düşünüyorsunuz nasıl bir yol izlemek lazım başımıza böyle bir olay gelirse?
S sinoplu
10 yıl (5585 mesaj)
tam bilmiyorum ama galiba kilit sistemini değiştiriyorlar yada anahtarın şifresini
S Sadece Sürücü
10 yıl (6401 mesaj)
immobializer sisteminden anahtarı sildirin. Sadece yedek anahtar kalsın. Orijinal anahtar sadece kapıyı açar motoru çalıştırmaz. Yanlış bilmiyorsam böyle.
A aoe_
10 yıl (1352 mesaj)
aracın beyni ile anahtarın içindeki programı tekrar yazdırın. çalınan anahtar artık arabanızı çalıştırmayacaktır.
ancak kilit derdi mevcut. anahtar değişikliği iyi olur ancak bayağı tuzlu olur.
U ulas1907
10 yıl (1252 mesaj)
servis kilidi ve kilit beynini değiştiriyor.bizzat başıma geldi.
O Ozn.Onl
10 yıl (3534 mesaj)
kilit ile beyin değişiyor eğer anahtar kumandalı ise yok sadece immolu anahtar ise ve kumandalı değilse kapı kilitlerini değiştirirler.

ama şunu da yaptırabilirsiniz. firmanızdan kumandanın kodunu isteyebilir ve o kodu bir programcıda bloklattırabilirsiniz. kaybolan yada çalınan anahtarınızı böylece birisi kullanmak isterse sadece kapıları açabilir. araca takıldığı anda motor kendini kilitler ve doğru anahtar kontağa takılmadığı sürece kendini tekrar çalıştırmaz. zaten anahtardaki immoyu görseniz. koskocaman motoru bu g.t kadarcık aletmi ynlendiriyor diye gülersinizDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.