Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
98
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Kapsamlı Yabancı Dizi Anketi ( Neyi seven neyi sevmiş)

K Knisath Konu Sahibi
5 yıl (8912 mesaj)
Sadece yöneticilere özel mesaj ;

İlk olarak eğer linkler sorun teşkil ederse beni banlamadan önce uyarırsanız sevinirim

Linkler reklam içermez , tanıtım amaçlı değildir sadece çoktan seçmeli anket linkleridir. - Yöneticilere duyurulur)Gelelim yabancı dizi severler olarak bizi ilgilendiren kısma ;

Hali hazırda çoktan seçmeli 6 anketimiz var. Bu anketler de anket başlığında ki dizileri genel olarak dikkate alarak ankette izleyip sevdiğiniz dizileri ( istediğiniz kadar aynı anda seçebilirsiniz ) seçeceksiniz.

Örneğin ben Hannibal'ı izleyip sevdiysem American Horror Story'i izleyip sevdim mi ? Ayrıca Carnivale da izleyip sevdim mi ? American Horror Story ile Carnivale da sevdiysem ikisini de seçiyoruz ikisini sevmediyseniz farklı bir şık var ise onu seçin yoksa ankete katılmayın veya eh işte diyecek kadar kafanızda soru işareti var ise yine de ankete katılın.


Amacımız hangi dizileri seven o türe ait dizilerden hangilerini sevmiş.Onu bulmak.Yaklaşık 1 haftalık periyotlardan sonra anket sonuçları paylaşılıp farklı dizilerle karma yapılacak ve yeni anketler açılacak.

Bu sayede dizi tavsiyesi verirken ve dizi tavsiyesi ararken daha sağlıklı sonuçlar elde edeceğiz ayrıca konuya da ilave yazacağınız diziler var ise bunu sevdim ayrıca şunu da sevdim diye ankete ek olarak onları da değerlendiririz.


DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.