Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
2003
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Kamu Personeli Bölüm Kuralları
C
11 yıl
Moderatör
Konu Sahibi

Kamu Personeli Bölüm KurallarıBölümümüzde, forum genelinde olduğu gibi seviyeli sohbet ve paylaşımın olması adına aşağıda bahsedilen bölüm kurallarına lütfen uyalım .


1 ) Forum anlaşması forum genelinde olduğu gibi ' Kamu Personeli ' bölümünde de geçerlidir.

2 ) Bölüm kurallarında zamanla revizyon, ekleme vs. olacaktır.

3 ) Konu başlıkları konuyla alakalı ve anlaşılır olmalıdır. Tamamen büyük harflerle yazılmış konu başlıkları görüntü kirliliği nedeniyle kural dışıdır. Vurgu amacıyla yazılmış ‘’ YARDIM-BİR BAKARMISINIZ-ÇOK ACİL–UZMAN SORUSU ‘’ yada ‘’ ????? - !!!!!- ‘’ şeklinde uzatılan noktalama işaretleri kural dışıdır. Verilen örnekdeki ve benzeri başlıkdaki konular ‘’ Kural dışı başlık kullanımı ‘’ nedeniyle silinecektir yada konu msj alınımına kapatılacaktır.

4 ) Genel ahlaka aykırı, kişileri kurumları aşağılayıcı – kötüleyici, msjlar- konular, reklam içerikli yayınlar uyarılmaksızın silinecektir.

5 ) Gizli yada benzeri hukuki yönden paylaşımı uygun olmayan her türlü evrak, belge, doküman paylaşımı yasaktır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez.< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.