kadıköyden (söğütlüçeşme) metrobüse bin ayvansarayda in 10dk yürü. (kadıköy merkezde değilsen metrobüs yolu üzerindeysen herhangi bi duraktan binebilirsin söğütlüçeşme, fikirtepe, uzunçayır..)
veya uzun yolu tercih edip kadıköyden vapurla eminönüye oradanda otobüsle eyüp e gidebilirsin (çok zaman kaybedersin)
Kadıköyden metrobüse bin edirnekapıdain, merdivenlerden yukarıya çık.. Mavı veya yeşil şapkalı gazi osmanpaşa minibüslerinden bir tanesine sor, piyerre lotiye yakınbi yerde iner. 5 dk mesafe yurursun..
bak metrobüse bin edirnekapıda in cıkınca karsıya gec gaziosmanpaşa minibüsleri var 2 tane farklı sen sor pierre loti ye götürenin hangisi oldugunu ögren yakın bı yerde indiricek seni 5 dk yürü tamam ordasın
veya uzun yolu tercih edip kadıköyden vapurla eminönüye oradanda otobüsle eyüp e gidebilirsin (çok zaman kaybedersin)
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
edirnekapıdain, merdivenlerden yukarıya çık..
Mavı veya yeşil şapkalı gazi osmanpaşa minibüslerinden bir tanesine sor, piyerre lotiye yakınbi yerde iner. 5 dk mesafe yurursun..
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle