Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
208
Tıklama
0
Öne Çıkarma
jailbreak yapılmış OTB 1.1.2 problemler, sorular vs

D dunyao Konu Sahibi
14 yıl (1819 mesaj)
selam,

henuz telefon olarak kullanamadığımız iphone sahipleri olarak belki buradan paylaşımlar yapabiliriz.

ben 1.1.2 OTB'yi önce 1.1.1 yapıp jailbreak ettim, 1 hafta kullandım, sonra da 1.1.2'ye yükselttim, sonra tekrar jailbreak'ledim, yani sonuçta şu an 1.1.2'deyim (stealthsim'e hazır olsun maksat)

psikolojik mi bilmiyorum ama, sanki iphone 1.1.2'de daha hızlı çalışıyor (internet, menu geçişleri vs.), pili de daha verimli gibi geliyor, bunları konfirme edebilecek olan var mı?

farkettiğim bir diğer şey de, bu aplikasyonları ne kadar çok yüklerseniz, alet o kadar yavaşlıyor ve pili daha çabuk bitiyor (gibime geliyor)

1.1.2'de karşılaştığım tek sorun (şimdiye kadar) safari'yle internette gezinirken, bazen yeni sayfa açtığınızda dinlediğiniz müzik duruyor, yani ipod bölümü kapanıyor, birkaç kere oldu.

bir de merak ediyorum, safariyle bir sayfaya bakarken, sayfanın en sonuna nasıl inebiliyorsunuz, kısa yolu var mı? (örneğin buldunuz mu bilmiyorum ama, sayfanın en üstüne çıkmak için yukarıya çift tıklamanız yeterli)DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.