Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
712
Tıklama
0
Öne Çıkarma
itunes store erişim problemi

A aya Konu Sahibi
8 yıl (4061 mesaj)
arkadaşlar selam;

herkese bilgisayar ya da telefonla ilgili her daim "elinizdeki alet hali hazırda çalışıyorken, güncelleme yüklemeyin, dert aramayın, kaşınmayın" diye tavsiyeler verirken kendim büyük bir ahmaklık yaptım ve iphone5'ime güncelleme kurma gafletinde bulundum. ios 6.0.3 olan sürümü 6.1'li bir şeylere yüksettim ve halt ettim.


sorunum şu ki, bu güncelleme ardından artık itunes ya da appstore'a erişemiyorum. bilgisayarda (ki 2 farklı bilgisayarda da kuruluydu ve çalışıyordu, artık her ikisi de sorunlu) itunes'u çalıştırıyorum, itunesstore'a tıklıyorum ve üstte sürekli "itunes Store'a erişiliyor" yazısı kalıyor, ordan öteye gitmiyor.

aynı şekilde telefonda da, ne itunes ne de appstore'a doğru dürüst ulaşamıyorum. ikisi de uzun süre bağlanmaya çalışıp "istek zaman aşımına uğradı" ya da "yerine geitirilemedi, filan gibi bir uyarı veriyor.

internetten biraz araştırma yaptım ve bir takım çözümleri denedim. mesela itunes'u kaldırıp en son sürümünü yeniden yükledim. aynı şekilde telefonda da tarih ayarını 1 yıl geriye alıp tekrar denedim filan, ama bir türlü çözemedim.


şu işi adam gibi çözecek bir yöntem yok mudur yahu? nerden kurcaladım şu mereti, kafamı hangi taşlara vursam acep? durduk yere çok lazımdı yeni sürüm. güncellemesi batasıca...

< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aya -- 7 Nisan 2013; 0:21:52 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.