CİLT İÇİN BİR DOKTORA GİTMEK İSTİYORUM..HASEKİYİ ÖNERENLER OLDU?? SİZDE TAVSİYE EDERMİSİNİZ?HASEKİDE ÖĞRENCİLER FALAN BAKMAZ DEMİ? EĞER ÖĞRENCİLER FALAN BAKACAKSA HİÇ GİTMEYEYİM..VEYA CİLDİYESİ DAHA İYİ BİR HASTANE VAR MI????
up yarın sabah gideceğim doktora bi tavsiye yardım???
bir sorum daha var.. ssk ile nasıl faydalanabilirim hastanelerden? yani hastaneye hangi belgeyi verince indirimden faydalanıyoruz?vizite kağıdı diye bişey duydum ve çıkartmıştım..bunu götürsem olurmu*
bakırköy devlet hastanesi lepra kısmına git. ama önce randevu alman lazım. randevu alabilmen içinde telefonun başında oturan kızı mesai saatleri içinde yakalıyabilmen lazım 08.00-11.00
dışarda muayenehanesi varsa direkt oraya gidip özel muayene paranı verip muayeneni olursun,tahlil tetkikini de özel bir lab.da yaptırıp parasını verip tedavine başlarsın,ssklı olman pek işe yaramaz,
hastanede muayenehanesi varsa sevkli gelirsen tahlillerini cerrahpaşada yaptırıp,ilaçlarını da ssk yardımı ile indirimli alırsın. yine dra özel muayene parasını vermen lazım. muayenehanesi hastanede ise sevsiz gidersen dışardaki muayenehaneye gitmiş gibi tahlil tetkik paran ve ilaç paranı kendin vermelisin.
(bunlar buradaki üniv hastanesine göre yazdığım şeyler cerrahpaşada da aynıdır muhtemelen)
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
PROF NASIL ULAŞABİLİRİM??? BULABİLİRMİYİZ HASTANEDE?? YANİ CİLT BÖLÜMÜNE GİDİNCE BENİ DİREK PROFA MI YOLLARLAR?? BİRDE MUAYENE UCRETİ NEDİR ACABA???
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
bir sorum daha var.. ssk ile nasıl faydalanabilirim hastanelerden? yani hastaneye hangi belgeyi verince indirimden faydalanıyoruz?vizite kağıdı diye bişey duydum ve çıkartmıştım..bunu götürsem olurmu*
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
kozyatağında yeditepe hastanesi
dışarda muayenehanesi varsa direkt oraya gidip özel muayene paranı verip muayeneni olursun,tahlil tetkikini de özel bir lab.da yaptırıp parasını verip tedavine başlarsın,ssklı olman pek işe yaramaz,
hastanede muayenehanesi varsa sevkli gelirsen tahlillerini cerrahpaşada yaptırıp,ilaçlarını da ssk yardımı ile indirimli alırsın. yine dra özel muayene parasını vermen lazım.
muayenehanesi hastanede ise sevsiz gidersen dışardaki muayenehaneye gitmiş gibi tahlil tetkik paran ve ilaç paranı kendin vermelisin.
(bunlar buradaki üniv hastanesine göre yazdığım şeyler cerrahpaşada da aynıdır muhtemelen)
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle