İstanbul yazmayın bence.Yeni binalarda 3000liradan aşagı kiralık ev yok.5.8lik depremden sonra kira fiyatları uçtu.Siz mezun olana kadar 5yıl içinde buyuk Marmara depreminin olma ihtimali yuzde 50nin uzerinde.Ailem İstanbulda olmasa yazmazdım.Ögrenci halinizle yeni binalarda guzel semtlerde nasil oturacaksiniz?Varos semtlerde de ki İstanbulun yüzde 70i varostur heryer Suriyeli kayniyor Beyazit taraflarinda özellikle Araptan yürunmüyor Türk kızlarına laf atıyorlar falan güzelim şehrin icine edildi
Bu mesajda bahsedilenler: @742617000027