Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
5
Cevap
271
Tıklama
0
Öne Çıkarma
İphone umun çok ilginç problemi lütfen yardım edin!!
F
3 ay
Er
Konu Sahibi

Merhaba arkadaşlar elimde bir adet iPhone 8 Plus telefon mevcut,Telefon yurtiçi. çok ilginç bir arızası var bilen arkadaşlar lütfen yardımcı olabilir mi?
problem şu ki telefonu sıfırladığım da etkinleştirme ekranında çok fazla bekliyor ondan sonra etkinleştiriyor ama baya sürüyor.etkinleştirkten sonra ekrana Apple Pay sorun saptandı diye bir problem yansıyor ben 10-12 yıldır iPhone kullanıyorum böyle bir problemle hiç denk gelmedim ayriyeten Touch ID ayarlarına tıkladığımda telefon donuyor. kestirmeleri tıkladığımda yeni bir otomasyon yarat ekranına tıkladığımda donuyor. Bir de ayarlar-genel-hakkında bölümünde SEID kısmına tıklayınca donuyor sonra açıyor ve boş gösteriyor. Ama başka iphonumda SEıD kısmında uzun sayısal ifade var.

< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >iki fotoğradta da tıklanmış ve donmuş halde. Hiçbişeye tıklanmıyor ama orta tuş çift tıklayıp kapatabiliyorum.
NOT: Telefonun kullanımında hiç bir problem yok herşeyi çalışıyor. Parmak izinide etkinleştirirken ekledeğim için o da çalışıyor ama şifre ayarlarına tıklyınca donuyor.
Not2: 3 tamirci gezdi sorunu bulamadılar yazılım da atıldı kendimde attım dfu mode olsun sürüm yükseltme alçaltma olsun herşey denendi.Telefonu ikinci el aldım aldığımda sorun yoktu aldıktan 10 gün somra başladı ya da ben farkettim!!C
3 ay
Yarbay

Cihazı Amerika VPN'e bağlanıp aktif etmeye filan mı çalıştın? İlginç bir hataymış. 3utools ile telefonu dfu moda alıp yeni yazılım atmayı deneyin belki düzelir.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
F
3 ay
Er
Konu Sahibi

3u tools ile de defalarca yaptım hocam< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Crimson Red
İ
3 ay
Binbaşı

geekbench testi yapın hocam donanımsal bir sorun olabilir gibi geldi bana bunu yapabilecek tamirci zor bulunur ama< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
F
3 ay
Er
Konu Sahibi

Araştırıp deneyeceğim hocam sağolun. Sıkıntıyı bulabilirsek umarım bir tamircide bulurum heralde :)< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @iCrush
F
3 ay
Er
Konu Sahibi

Donanımsal olduğu aşikar dediğiniz gibi. Yazılım olsa çoktan düzelmesi gerekirdi galiba onca şey denendi.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.