Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
67
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Iphone'daki Apple kimliğini Ipad'de kullanmak

C
congenial_boy Konu Sahibi
3 yıl (444 mesaj)
Iphone'daki Apple kimliğimle Ipad'de giriş yapmaya çalıştığımda Iphone'a bildirim geliyor. İzin ver seçeneğini tıklıyorum. Sonra iPhone ekranında bir doğrulama kodu gözüküyor, bu kodu ipad'e giriniz diyor ama ipad'de kod girecek bir ekran açılmıyor. Bu doğrulama kodunu iPad de nereye gireceğim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


D
Denerod
3 yıl (686 mesaj)
Muhtemelen iPad'inizde iOS 9 öncesi bir sürüm var. Eğer öyleyse, kod gelen aygıtınızda 10.2.1'deyseniz ayarlar-icloud-kimliğiniz-parola ve güvenlik, 10.3teyseniz ayarlar-kimlik(en yukarıdaki)- parola ve güvenlik kısmından doğrulama kodu alın. Sonra iPad'inizde giriş yaparken parola'nın sonuna o 6 haneli kodu ekleyin. Yani parolanız abc, kod 123456 ise abc123456 olarak girin.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

A
aet1995
8 ay (280 mesaj)
Konuyu hortlatıyorum ama size teşekkür etmeden edemeyeceğim. Sizin sayenizde bi türlü işin içinden çıkamadığım bu sorundan kurtulmayı başardım. Size çok teşekkür ediyorum. Herşey gönlünüzce olsun.
Bu mesajda bahsedilenler: @Denerod
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.