Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
0
Cevap
433
Tıklama
0
Öne Çıkarma
ipad almak istiyorum sorularım var

L LaFleur- Konu Sahibi
11 yıl (1569 mesaj)
Arkadaşlar appledan bir ürün alcam ama itouch ve ipad arasında karar kılamıyorum bir türlü. ama büyük ihtimal ipad alacağım. birkaç sorum var cevaplayabilirseniz iyi olur.
1- ipad de 1280x720 film veya dizi izlerken ekranı kaplatmazsak yani bütün ekranı kaplayacak şekilde yaymazsak , alttan üstten ne kadar boşluk kalıyor ? keşke tam 720p büyüklüğüyle orantılı olsaydı.
2- en kötü duruma bakmak istiyorum. ipad versiyon 4.2.1 diyelim. jb tethered vardı galiba. bu stabil mi ? ne zaman düzelir ?
3- ipad için hd oyunlar programlar için site önerirmisiniz ? a p p t r a c k r dışında.
4- ipad i şimdi almak mantıklı değil gibi geliyor. geçen ipad galiba ocak sonu tanıtılmıştı . sizce apple geleneği bozmayıp yine ocak sonunda ipad2 yi tanıtır mı yoksa zaten çok büyük başarı sağladığı için bunu marta nisana falan sarkıtır mı ?
5- ipad almak istiyorum ama iphone um yok. bu bir eksi midir ? ip4 de mükemmel cihaz ama hem ipad hem ip4 alamam . maddi durum buna müsait değil. bunun zararı olur mu ?
6- ipod touch ve ipad arasında gidip geliyorum . ihtiyaçlarımı aslında ipad 4/4 karşılıyor ama ipad i ailem okula götürmeme vs. izin vermez.ki zaten böyle bir cihazı okula götürmeyi bende istemem. sadece evde ve yolculuklarda. sırf bunun için ipod touch mantıklı mıdır ? veya ipad 2 ile birlikte 7" gibi mini bir ipad in geleceği doğru mudur ?

şimdiden teşekkürler.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.