Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
209
Tıklama
0
Öne Çıkarma
IOS 9 ile gelen icloud problemi

G GokhanSCN Konu Sahibi
6 yıl (119 mesaj)
Merhaba arkadaşlar.

Iphone 4s kullanıyorum. Telefonumun da problem olduğu için bilgisayara bağlayamıyordum bu yüzden yedeği icloud üzerinden alıyordum.

Ios 9 güncellemesinden sonra yedek almamaya ve hata vermeye başladı. Bununla birlikte icloud.com´a girip‚ ayarları tıkladığımda sayfa olduğu yerde sayıyor ve hata veriyor.

Telefonu bilgisayara bağlayamadığım için tek yedek alma şansım bu icloud.

Uzunca araştırdım fakat işin içinden çıkamadım. Sizlerde de durum böyle mi? deneme şansınız oldu mu? birde icloud.com´a girip‚ ayarlara girebiliyor musunuz?
S seikojuo
6 yıl (702 mesaj)
Bende de 4s var ve icloud yedeği hiç bir şekilde başlamıyor. Hatta itunesa bağlayıp icloud yedeği almaya çalışsamda almıyor. Evdeki ipad, 6plus da aynı durumda... İcloud sorunları, beta aşamasındayken yabancı forum sitelerinde konuşuluyordu. Bu kadar dillenen bir konunun, betaları birak 9.1 versiyonunda bile çözülmemiş olması ilginç...
K Kanig.
6 yıl (413 mesaj)
Hocam bendede aynı sorun var yedeklemeyi etkinleştir diyorum etkinleştiriliyor da takılıyor. Benimki 5c< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.