Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
8
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Insurgency Sandstorm (Online FPS) [PC ANA KONU]

P
palaturk
2 hafta (18 mesaj)


New World Interactive'in yapımcısı ve Focus Home Interactive'in yayıncısı olduğu Insurgency Sandstorm oyuncu sayısı günden güne artan başarılı bir modern çağ FPS oyunu. 2018 sonbaharında çıkması planlanan ancak radikal bir kararla 12 Aralık 2018'de tam sürüm olarak çıkan ve içerdiği sınıf sistemiyle, silah çeşitleriyle, harika harita tasarımlarıyla, eşsiz ses efektleriyle özetle tüm dinamikleriyle gerçekçi bir savaş ortamı yaratabilmeyi amaç edinerek Insurgency'nin devam oyunu olan Insurgency Sandstorm'a dair mesajlara, paylaşımlara bu konudan devam edebiliriz.

Steam sayfası:https://store.steampowered.com/app/581320/Insurgency_Sandstorm/
Reddit sayfası:https://www.reddit.com/r/insurgency/comments/5papqo/insurgency_sandstorm/
Metacritic sayfası:https://www.metacritic.com/game/pc/insurgency-sandstorm


< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palaturk -- 9 Şubat 2019; 13:5:26 >


G
guzmann06
2 hafta (481 mesaj)
micru stutter,fps drop sorunları olamsaydı güzel bir oyundu. İlk oyunun tadını alamadım.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

P
palaturk
2 hafta (18 mesaj)
Kişinin sistemiyle alakalı sorunlar yazdıkların. Oyun yüksek bir sistem istiyor ancak bu doğru. FX 8350 (overclocklu 4.3ghz/1.34v) ve RX 570 4gb GPU ile oyunu akıcı bir şekilde high ayarlarda oynayabiliyorum. FPS drop ile ilgili olarak, "shadow"a dair ne varsa kısmanızı öneririm (tüm oyunlar için geçerli).

İlk oyun ile kıyaslarsam Sandstorm'u daha çok beğendim. Öncelikle recoil mekaniği çok daha gerçekçi olmuş. Assault Rifle serisi silahlarda crosshair yatay eksenin altına çekilemiyor bile, SMG'ler ise görece daha rahat. Şarjör değiştirme sistemi ve yeni gelen mini-görselleri de çok işlevsel olmuş. Bunlara ilaveten karakter modelleri, bina mimari tasarımları daha gerçeğe yaklaşan boyutlarda. Unreal Engine ile ilgili belki de bu durum, Rising Storm 2: Vietnam'ın da yaşattığı hissiyat aynıydı (RS2 beta sürecine de katılmıştım). Tüm diğer taktiksel olmaya çalışan FPS oyunları bu bahsi geçen oyunlar yanında minyatür gibi kalıyor bence :) Ayrıca eklenen smoke-öksürük etkisi ve bunun çözümü olan gaz maskesi eklentisi (accessory) muhteşem olmuş. Bunlar ilerici ve yaratıcı uygulamalar. Böyle bağımsız (ve bu anlamda cüretkar) yapımcı firmalar ile oyun dünyasının ilerleyeceğinin kanaatindeyim.

Kısacası ben oldukça tuttum oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palaturk -- 12 Şubat 2019; 11:2:37 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @guzmann06

G
guzmann06
2 hafta (481 mesaj)
Oyunun betalarına katıldım mikra takılamlardan bezip iade ettim oyunu preorderdu. Ryz3n 5 1600 4.0 ghz var yani ilginç Hiç stutuer ,kekeleme tekleme fps drop yaşamaıyorsun yani? Arma 3 de kafamda var kararsız kaldım.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @palaturk

T
TheNewAtilla
2 hafta (3344 mesaj)
açık betasında oynamıştım. ses konusunda oynadığım en iyi oyun diyebilirim. ayrıca 2018de çıkış yapmış en iyi fps oyunu bence. (daha da ne kadar övülür size kalmış)

şaka bir yana gerçekten çok iyi oyun. serinin önceki oyunlarını da oynadım. önceki oyunlara kıyasla geliştirici ekip eşik atlamış gerçekten.

sağlam indirim görsün alacağım. sırf arada o atmosferi yaşamak için bilgisayarımdan hiç silmeyeceğim.
P
palaturk
2 hafta (18 mesaj)
Ocak ayının sonunda aldım oyunu. Bir sorun yaşamıyorum şu anda high ayarlarda. Ancak shadow quality low'da ve shadow resolution değerleri minimumda. Anti-Aliasing de (artık) eski teknoloji olan FXAA'DA. Frame Rate Smoothing kapalı ve maksimum FPS değerim ise "100"e ayarlı .ini dosyasından.

İmzanda geçen sistemin gayet iyi görünüyor, senin de bir sıkıntı yaşamaman lazım aslında şu an. Bu arada bugün Steam'de büyük indirimde olan (13tl idi sanırım) RS2:Vietnam'ı denemeni de öneririm. 32v32, 64 kişilik Vietnam cangıllarında çok gerçekçi çatışmaların geçtiği harika bir oyundur yine kendisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @guzmann06

İ
ilkermurat
2 hafta (10131 mesaj)
sağlam bir indirimde bende katılacağım ekibe

arşive eklemek lazım ama fiyatını pek sevmedim
G
guzmann06
2 hafta (481 mesaj)
Alıp deneyim ozaman %20+%10n indirim olucak framret smooth niye kapatıyorsun. o ayarda mı bir sıkıntı var?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @palaturk

P
palaturk
2 hafta (18 mesaj)
Frame rate smoothing açıkken,ifadenin türkçesinin aksine, fps değerimde dalgalanma olduğunu keşfettim. Bu yüzden kapalı oynuyorum. Bilemiyorum sen de nasıl bir sonuç verir.
Bu mesajda bahsedilenler: @guzmann06