Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
ING'den komik kredi teklifi

D Dış Güçler Temsilcisi Konu Sahibi
geçen yıl (310 mesaj)
Arkadaşlar merhaba,

Bugün ihtiyaç kredisi için ING'ye gittim. İnternet sitelerine göre sözde en düşük faiz onlarda diye... Salgın önlemleri kapsamında dışarıda bekletip içeriye tek tek alıyorlar. Her bankada kuyruk var. Neyse güneşin altında geçen yaklaşık bir saatlik beklemenin ardından sıram geldi.

Kaç para istediğim soruldu. 50 bin lira dedim. Findeks notum 1835. Türkiye ortalamasının çok çok üzerindeyim. Borcum yok, ödediğim bir kredi de yok. Kenarda bir miktar param da var.

Bana verebilecekleri maksimum kredinin 5 bin lira olduğu söylendi. Bankalar ne zamandan beri milletle t***k geçer oldu böyle?
E efefor
geçen yıl (483 mesaj)
Aylık geliriniz ne kadar< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

D Dış Güçler Temsilcisi Konu Sahibi
geçen yıl (310 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: efefor

Aylık geliriniz ne kadar
4500


Bu mesaja 1 cevap geldi.

F freshwind
geçen yıl (1164 mesaj)
0.79 faizden veriyolarmı hala< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


E efefor
geçen yıl (483 mesaj)
Ben 3.000 liraya çalışıyorum, 80.000 veriyorlar< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @shyne

O outofnick
geçen yıl (987 mesaj)
Belirsizlikten ve doların yükselmesinden dolayı öyle yapmıştır. Bana 3-4 gün önce 34500 önerdi. Daha sonra geliri biraz daha yüksek girersem daha yüksek teklif eder diye, m.h aradım ve ilk başvuruyu iptal ettirdim. Yeniden başvuruda hem ihtiyacı hem geliri daha fazla girmeme rağmen bana da 5000 önerdi.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Z zenmate
geçen yıl (255 mesaj)
Verilen kredi tutarı için bir şey diyemem ama kredi faizinde ing kişiye özel faiz uyguluyor o reklamlarda web sitesinde gösterdikleri faiz oranı kampanyadaki en düşük faiz oranı oluyor. O faiz oranından faydalanmak için 1850 ve üzeri findeks kredi notu istiyor ing.https://www.ing.com.tr/tr/bilgi-destek/kredi-faizleriDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.