Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
299
Tıklama
1
Öne Çıkarma
İlk uygulamamı yazdım (Alışveriş Listesi - Javascript)
S
5 ay
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Hobi olarak başladım, devam ediyorum. En basit haliyle, kullanılabilir bir alışveriş listesi oldu. Daha eklenecek çok özellik var ama bu haliyle de kullanılabilir. Yalnız iş tahmin ettiğimden daha zormuş. Çok büyük projeleri tek başına yürütenlere saygım arttı. Hepi topu 1500 satır kod var benimkinde. 

Yeni özellikler ekledikçe güncelleyeceğim. Bazı lazım özellikler var. İki versiyon var biri DH temalı, diğeri dark temalı. Bilmeniz gerekenler:

⦁ Android ya da IOS ayırmaz, tarayıcıda çalıştığı için hepsinde kullanabilirsiniz. Tablet için optimize etmedim stil konusunda biraz sıkıntı olur ama kullanılır.

⦁ Kayıtlı listeleriniz telefonda değil, local storage dediğimiz tarayıcınızın hafızasında tutulur. Tarayıcınızı siler ya da uygulamayı başka bir tarayıcıda kullanmak isterseniz kayıtlı verilere erişemezsiniz. Listelerinizi yeniden oluşturmanız gerekir.

⦁ Size reklam göstermez, arka planda çalışmaz, abuk sabuk izinler istemez, mevcut android ya da IOS uygulamaları gibi 50-100 mb değil sadece 50-60 kb yer kaplar, sistem kaynaklarını sömürmez.

⦁ JS ile yazıldığı için açık kaynak kodlu diyebiliriz. Kodları herkes görebilir, güvenlidir.
https://dosya.co/kv26gr37y383/alisveris-listesi.html.html


< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >https://dosya.co/byp0ur23wi0t/dh-alisveris-listesi.html.html


< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUBJECT 101 -- 2 Mart 2024; 20:27:37 >

M
5 ay
Yarbay

Güzel çalışma 👍< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
S
5 ay
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Teşekkürler

Liste yönetimi için olması gereken özellikleri bir menü ile ekleyip güncelledim.


< Resime gitmek için tıklayın >
Bu mesajda bahsedilenler: @MMistanbul
K
4 ay
Yarbay

bunu yapıyorsan hemen flutter indir ve bunu mobilde yap. artık mobil uygulamalar web uygulamalarından daha revastaDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.