Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
1675
Tıklama
0
Öne Çıkarma
ICYBOX 282U 2.5' USB harici disk kutusu video incelemesi

E enderc Konu Sahibi
14 yıl (2699 mesaj)

USB üzerinden çalışan harici depolama birimleri son dönemde oldukça popüler hale geldi. Özellikle düşük ve orta kapasiteli flash bellekler çok yaygın bir şekilde kullanıyor. Hemen hemen her bilgisayar kullanıcısının bir flash belleği bulunmakta. Fakat bu belleklerin de bir depolama sınırı var. Sınır olmasa bile belli bir kapasitenin üstünde fiyatlar çok fazla yükseliyor.

Bu videomuzda, flash belleklerin kapasite olarak yetmediği durumda kullanılabilecek bir ürün olan 2.5" 'lik harici sabit disk kutularından ICYBOX 282U 'yu inceliyoruz. Bu depolama aygıtları her ne kadar flash bellekler kadar portatif olmasa da, sundukları depolama alanı ve fiyatları ile flash belleklerden çok daha üstünler.

  • IB-282U-OT (20282) ( IDE TO USB )
  • Yedekleme yazılımı sayesinde seçilen dosya veya klasörleri yedekleme imkanı
  • 480 Mbit/Sn 'ye kadar ulaşan data aktarım hızı
  • 2.5" 'lik IDE diskler ile çalışma
  • Windows 98SE/ME/2000/Xp desteği
  • Hot swap
  • USB 2.0
  • Yeşil güç ve Kırmızı Hdd aktivasyon led'i
  • Kolay kurulum

 Haberi Portalda Gör


S someone74
14 yıl (4674 mesaj)
Ürünün kıyaslandığı IceBox 3.5 lik harici hdbox kullanıyorum gerçekten ürünleri kaliteli oluyor. Ben aldığımda 2.5 luklardan yoktu raidsonic almıştım ama yanlarında soğutucu vardı o bakımdan buna göre ısı bakımından avantajlı. bu üründe ise OTB fonksiyonu hoşuma gitti
K KiRk0R
14 yıl (105 mesaj)
kaç kuruş bu ya, ben geçen aldım 20 ytl ye bi tane no name canavar canavar
C carcary2
14 yıl (28 mesaj)
Gercekten şık bir ürün.
Bende 2.5" hddmı usb depolama aygıtı olarak codegen kutusunda kullanıyorum.Benim en büyük sıkıntım ubs kablosu ve tasınabılırlıgı beni memnun etmiyor.
ICYBOX 282u bukonuda oldukca şık ve başarılı görünüyor fakat bu seferde usb kablosu cok ufak gıbı geldı bana yeterlimidir kac cm acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carcary2 -- 23 Ekim 2007; 18:20:36 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.