Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Husqvarna Svartpilen 250

A Aklı Selim Konu Sahibi
2 ay (12 mesaj)
Merhaba,

Anladığım kadarıyla Türkiye'de motosiklet tarafında Husqvarna'nın çok fazla bilinirliği yok ve çok fazla kullanan da yok. İnternette dolandığımda da hakkında çok fazla şey bulamadım. Husqvarna Svartpilen 250 sahibi olan, kullanan ya da hakkında bilgisi olan var mı? Genel olarak söylenebilecek bir şey olur, varsa kronik sıkıntıları olur vs.

Bir şeyler paylaşabilen olursa sevinirim.

Teşekkürler
C command_4
2 ay (3128 mesaj)
ktm duke 250 ile bajaj dominar 250 nin motorunu paylaşıyor. gerisi şekil şükül.
T telefoncuk
2 ay (21 mesaj)
Yakın arkadaşımda var hocam yaklaşık 6 aydır. Motor çok güzel görünüyor öncelikle onu söyleyeyim, görünüş senin için önemliyse ki bence önemli bir şey; o tarzda çok alternatifi olmayan bir motor.

Arkadaşım genel olarak performansından çok memnun fakat oturma pozisyonunun nispeten daha rahatsız olduğunu söyledi. Biraz öne eğilerek kullanman gerekiyor çünkü uuzn kullanımda sırt bel ağrısı yapabilir.

Onun dışında benim gözlemlediğim selesi küçük, artçı alacaksan eğer arkana düzenli olarak artçı için çok rahatsız olabilirDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.