Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Hukuk ile çift anadal yapmak?

P penyeztancot Konu Sahibi
2 yıl (4 mesaj)
..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi penyeztancot -- 28 Eylül 2021; 22:11:13 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


G Guest-C05AA6244
2 yıl (512 mesaj)
Hukukla çap yapmalısınız. Erasmus dediğiniz programa gireceğinizin garantisi yok. Eğer hibe falan bekliyorsanız, büyük ihtimalle hibe de alamayacaksınız. Yurt dışına gitmek şuan çok masraflı. Altında kalkabilecek durumdayım derseniz, zaten Erasmus'a ihtiyacınız yok. Siyaset biliminde kaç tane dersi saydırabileceksiniz, o kısmı da biraz problem. Erasmus'a giderseniz büyük ihtimalle seneniz de uzayacak.

Bence siz kendinizde o potansiyeli görüyorsanız Hukukla çap yapın. Senem uzarsa uzasın derseniz de çap yaparken Erasmus'a gidin. Eğer okul izin veriyorsa. Zaten uzayacak kafasıyla gidilir yani. Hibe konularını da araştırın. Her Erasmus'a giden öğrenciye 400 Euro veriliyor mu mesela? Bunları araştırın.

Eğer gerçek bir şovalye olduğunuzu düşünüyorsanız Hukukla çap ve Grafik tasarımla yan dal yapın. Bu şakaydı. Yazık edersiniz kendinize.

Sosyal bir yaşam beklemeyin çap yaparsanız. Gerçekten fazlasıyla yoğun olacak. İki bölümde ağır. Hukuk bir tık daha ağır.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

P penyeztancot Konu Sahibi
2 yıl (4 mesaj)
Hahah şövalyelik durumu iyiymiş keşke üçe bölünüp hepsini yapabilsem 😁
Zaten çok sosyal biri değilim kırk yılda bi arkadaşlarla takılırım kendi çapımda çizim ve fotoğrafçılık hobim var çapın bunlara engel olacağını düşünmüyorum. Fakat ilerde kendini adliye koridorunda mı çizim atölyesinde mi görüyosun derseniz çizim derim ama şöyle bi konsoloslukta falan çalışmak da fena olmazdı.. 😁 erasmusu da yüksek lisans yaparsam düşünebilirim aslında maddi açıdan pek sıkıntım yok ama deneyimlemek istiyorum. Kafam inanılmaz karıştı her şey cazip geliyo şuan< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @PieceOfHeart

D Disenchantment
2 yıl (3306 mesaj)
Bu bir soru olmamalı yapabiliyorsan hukuk çapı tabiki.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S Shelby_1967
2 yıl (670 mesaj)
Hangi üniversite< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.