Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Huawei Hızlı Araç Şarj Cihazı AP31 2x USB + TYPE-C Kablo Dahil [Yüksek Kalite Ürün Resmi]
Şehir : #İstanbul
İlan Türü : #Satılık
Kondisyon : #Sıfır

M MühendisMurat Konu Sahibi
2 gün (72990 mesaj)

Satışta: Satıcıyla iletişime geçiniz.
1
1 Huawei Hızlı Araç Şarj Cihazı AP31 2x USB + TYPE-C Kablo Dahil [Yüksek Kalite Ürün Resmi]
?SIFIR ?KUTU ?FATURA ?2 YIL GARANTİ

SATTIĞIM MALA GÜVENİYORUM, SAKLAYACAK BİR ŞEYİM OLMADIĞI İÇİN FOTOĞRAFTA HER ŞEYİN NET GÖZÜKMESİNE ÖZEN GÖSTERİYORUM, BU SİZE BİR FİKİR VERİR UMARIM.

İLANIM İÇİN GENEL KURALLAR

%100 Memnuniyet garantili satışlar yapıyorum bu yüzden dükkanıma hep SIFIR / SIFIRDAN FARKSIZ ürünler koymaya özen gösteriyorum, belli bir kalite ve temizlik seviyesinin altındaki ürünleri satışa bile koymam. (kritik ara parçalar hariç)

Fiyatlarımda esneme çok az olur veya hiç olmaz bundan memnun olmayanlar kutusuz, garantisiz, hor kullanılmış, defolu ürünlere bakabilir, bende pek öyle şey olmaz.

Takıntılı, ölücü, başka yerde şu paraya satılıyor diyenler ve Al Satçılar benden uzak dursun, tutumunu devam ettirirse bloklanacaktır. Kısacası kendine kullanmak için alan iyi niyetli arkadaşlara sorunsuz bir alışverişin garantisini veririm.

Satış öncesi ve sonrası kesintisiz iletişim, benden kaynaklanan bir şey olursa ANINDA PARA İADESİ SÖZÜ!

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 130 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 27 Haziran 2023 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık


F f.oksuz
4 ay (23 mesaj)
hocam bu model değil mi sizinkisi de. bu modelse fiyatta revize gerek gibi
https://www.ciceksepeti.com/huawei-quickcharge-18w-arac-hizli-sarj-aleti-type-c-kablo-ap31-kcm40608445DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.