Arkadaşlar ekmek yemiyorum kesinlikle. Sadace sabah bir peynirli sucuklu pide zevkim var, 150 gram kaşar peyniri, biraz sucukla 1 pide yapıyorum onu yiyorum. Onun dışında öğle yemeği çok az ekmeksiz, akşam yemeği pilav varsa ekmeksiz, yoksa mecbur eklemkli yiyorum ve çok yemiyorum. Her gün en az yarım kilo alıyorum. Bundan az yersem de ölürüm sanırım.
< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Tartıda ağır çıkabilirsin ama bu geçici bir durum. Haftada bir gün sabah ve tuvaletten sonra tartıl. Mümkünse her hafta aynı güne denk getir.
Bunun haricinde kalori açığı oluşturman gerek. Bunu oluşturursan kilo alman (yağlanmak) imkansız gibi.
< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >