Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
2
Cevap
281
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Heroes Of The Storm Kapanıyor.
G
2 yıl
Teğmen
Konu Sahibi

< Resime gitmek için tıklayın >

Blizzard'ın MOBA dünyasına yeni bir soluk getirmeyi amaçladığı Heroes of the Storm kapanıyor, oyun "süresiz bakım" moduna alındı.

Heroes of the Storm kapanıyor. 7 yaşındaki oyun, Blizzard'ın dün akşam saatlerinde yayınladığı açıklamaya göre "süresiz bakım moduna" alınacak. Bu da, oyuna yeni bir kahraman, harita vb. şeylerin gelmeyeceğini, sadece sunucuların aktif tutularak "gerektiği takdirde" dengeleme yamalarının gelmesi demek. Overwatch kahramanı Mei, Heroes of the Storm'a eklenen son karakterlerden olmuştu, takvimler ise 2020 yazını gösteriyordu.

Heroes of the Storm kapanıyor, oyuna artık güncelleme veya yeni karakter gelmeyecek.

Gelecekte yayınlanacak Heroes of the Storm (HOTS) yamaları sezonluk ödülleri, haftalık bedava kahraman rotasyonunu ve oyun sunucularını "canlı tutmayı" amaçlayacak. Blizzard, oyuncu topluluğuna hediye olarak, haftaya gelecek bir yama ile son derece nadir bir mount olan Epic Arcane Lizard bineğini bütün oyunculara hediye edecek.

Blizzard, 2018 yılında oyunun "esports kanadını" kapatmış ve takımı büyük oranda küçülterek başka projelere yönlendirmişti.Oyuna resmi olarak eklenen son kahraman ise 2020 Aralık ayında gelen Hogger'dı. Yani bu kararın biraz da malumun ilanı olduğu söylenebilir. Yine de oyun üzerinde çalışmaya devam eden geliştiriciler 2021 yılı boyunca çeşitli skin ve benzeri kozmetikler eklemeye devam etmişlerdi.

quote:

Heroes of the Storm kapanıyor (merlininkazani.com)A
2 yıl
Moderatör

Bu zaten belliydi. Ne diyeceğimi bilemiyorum bu konuda. Oyun ilk çıktığında alfa sürümüyle oyuna başlamıştım. İnanılmaz bir hype ile.
Warcraft evreninde geçen bir moba gibiydi. Blizzard her zaman türü yaratan firma olmuştur, devamını getirmiyorlar. Her zamanda bunun ekmeğini riot yemiştir.

Yine de kendi içerisinde güzel bir oyundu.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

V
geçen yıl
Yüzbaşı

moba oynayanlar ne oynuyor dota ve lol dışında? ben hala hots oynuyorum< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.