Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
171
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Herkese Kitap Dağıtıyorum.
F
11 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Merhaba Arkadaşlar;

Aranızda beni tanıyan tanır.Bir çok kez böyle kitap dağıtım konusu açmıştım.Hani toplu olarak kitap yardımlarım oldu bazı arkadaşlara. Bu sefer herkese yardım etmek istiyorum.Yeni bir site açtım tam biz öğrencilere yönelik her şeyi kapsayan bir site. Bu sitede sizde yerinizi alın böyle çekilişle falan değil siteye katkısı olan herkese ihtiyacı olan kitabı hediye ediyoruz.Üstelik sadece öyle konu anlatım soru bankası falanla sınırlı değil. Edebi kitaplar da veriyoruz.Tek isteğimiz foruma ufakta olsa üye olup katkı da bulunmanız.

Ayrıca sitemize gelecek haftadan itibaren öğretmenlerimiz katılacak ve çözemediğiniz soruları çözecek.Sitede sizi ayrıca bir süpriz bekliyor.Bence ziyaret etmeniz de fayda var.

Site adresimiz;www.sosyalogrenci.net

Kitaplarınızı da yollarsanız 1 kitap 1 kitaptır ihtiyacı olanlara gönderebiliriz.Teşekkürler istediğiniz her şeyi konu altından veya pm ile bana yazabilirsiniz.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.