benimde kimsem ,arayanım soranım yok. mutsuz bir evliliğim var .insanlar tarafından sevilmiyorum.galiba itici biriyim.bana yaklaşmaya çalışanlar genelde çıkar için yaklaşıyor yada kendileride yalnız kalınca .bir türlü sosyaleşemiyorum.çekingenlikte var ve artık yaşlandım :(
bu gerçek ama paran yoksa görüntün iyi değilse kimse seni sevmez yakın davranmaz. arkadaşlıkta bir yere kadar gider. misal arkadaş bu ikisinden mahrum olsun ama dili dönüyor bu şekilde kazansa bile gerçeklik elbet bir gün yüzüne vuracak parasızlığın ve çirkinliğin... ne kadar red etsen bile gerçek gerçektir. insanoğlu iki yüzlüdür bunu seviyorum der ama sadece der.
Bu mesajda bahsedilenler: @Neduun