Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
555
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Haxball Engellemek - Acil Çözüm Lazım
Y
10 yıl
Teğmen
Konu Sahibi

Arkadaşlar hepinize merhaba,

1 hafta kadar önce bu iğrenç Haxball'a başladım ve acayip bağımlılık yaptı. Benim derslerim, yapacak tonla işim var ama doğru düzgün bakamıyorum onlara çok feci sorun yaşıyorum. Allah rızası için Haxball'ı web browserlerimde açmayı kökünden çözecek bir yöntem, program söyleyin. Öyle makbule geçecek ki. Eğer ki çözümünüzün geri dönüşü yoksa ya da çok karışıksa elinizden öperim.C
10 yıl
Teğmen

quote:

Orijinalden alıntı: yasirkula

Arkadaşlar hepinize merhaba,

1 hafta kadar önce bu iğrenç Haxball'a başladım ve acayip bağımlılık yaptı. Benim derslerim, yapacak tonla işim var ama doğru düzgün bakamıyorum onlara çok feci sorun yaşıyorum. Allah rızası için Haxball'ı web browserlerimde açmayı kökünden çözecek bir yöntem, program söyleyin. Öyle makbule geçecek ki. Eğer ki çözümünüzün geri dönüşü yoksa ya da çok karışıksa elinizden öperim.

Eğer windows kullanıyorsanız buyrun çözüm bu adreste:
http://forum.donanimhaber.com/m_33846796/tm.htm


Bu mesaja 1 cevap geldi.
Y
10 yıl
Teğmen
Konu Sahibi

Onu da yaptım zaten ama sonra nefsime yenik düşünce geri dönüp ilgili satırları silmek çok rahat. Nasıl bilmiyorum ama geri dönüşü olmayan ya da çok zor olan bir şey arıyorum :)

Cevap için teşekkür ederim yine de.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.