Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Hard diskin bir anda pc de kaybolması ve erişememem?

1 1onurince Konu Sahibi
8 ay (2 mesaj)
Arkadaşlar ben laptopumu alalı 6 ay oldu ve alırken ssd vardı yanına da 1 tb sea gate barracuda pro hdd eklemek istedim. Hard disk 2 3 ay öncesine kadar normal çalışıyordu ama son zamanlarda pc de bir anda kaybolmaya ve erişememeye başladım. 2-3 saat kullanım sonrası hdd deki hiçbir şeye tıklayamıyor açamıyor dosya taşıyamıyor anında donuyor. Başka bir arkadaşım da aynı problemi yaşıyor herşeyi benle bağımsız olmasına rağmen (masaüstü, wd marka vs.) eğer yardımcı olabilecek varsa mutlu oluruz.
F forvet09
8 ay (13641 mesaj)
Disk bozulmuş olabilir. Büyük bir bad li bölüm varsa orada donup kalıyordur. Aynı sorunlu diskten şuan elimde var. Harici disk olarak kullanmak istediğimde bu şekilde sorun veriyor.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


1 1onurince Konu Sahibi
2 ay (2 mesaj)
Güncelleme: Arkadaşımın diski bozulmuş benimki bozulmamış ben formatladığımda diski düzeldi. Büyük ihtimalle diskte kastıran bozuk bi dosya falan vardı formatlayınca düzeldi. TeşekkürlerDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.