Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
367
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Hangi İSS ler Bandwidth Throttling (Bant Genişliği Azaltması) Yapıyor
A
3 ay
Çavuş
Konu Sahibi

Merhaba Arkadaşlar,
Hangi iss ler Bant Genişliği Azaltması uyguluyor? ISS ler genel olarak inkar ediyor, öyle bir şey yapmıyoruz deyip sorunu başka yere yöneltmek suretiyle polemik yapıyorlar.

Forumda arkadaşların ifadelerine göre;
1-SOL Uyguluyor (Statik IP ile düzeliyor)
2-Türknet Uyguluyor (Statik IP ile düzeliyor)
3-Netspeed Uyguluyor (Statik IP ile bile sorun devam ediyor (en azından bende öyle))
4-Gıbırnet Uyguluyor,

Diğerleri hakkında bilgim yok, kullanıcılar belirtirse, sorun yaşayıp iss değişim yapmak isteyenlere fikir verebilir.

-Poyraznet
-İnternet Kutusu
-Millenicom
-TT
-Comnet
-Pelicell
-Netgalaksi vs vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aorhan_69 -- 21 Eylül 2022; 1:30:18 >

S
2 ay
Teğmen

İnternet kutusunu başa yazın.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

B
2 ay
Yarbay

Bunun için açık kaynak bir dosya, yazılım düzenleyip valve ping konusu gibi bir konu yapabiliriz aslında. Can sıkıcı bir konu, zaten bin bir zahmet - ücret ile iyi - kötü tarifeler almaya çalışıyoruz, bir de üstüne almayı hayal ettiğimiz hızlara, portlara keyfi kısıtlamalar, hız düşürmeler kabul edilebilecek bir şey değil. Yoğunluk kaynaklı geçici trafik kısıtlamayı akşam saatlerinde bir nebze kabul edebilirim de keyfe keder verdiğin hızı kullandırmamak kabul edilebilecek bir şey değilA
2 ay
Çavuş
Konu Sahibi

Bu uygulama özellikle 200/500/1000 Mbitler verilmeye başladıktan sonra yaygınlaşmaya başladı gibi. Sen Tr genel çıkışı artırma, ama bu durumda 200/500/1000 ver doğal olarak bant genişliği yetmeyeceği aşikar, streaming sınırla, torrent sınırla, yaygın kullanılanları sınırla böylece belirli uygulamalar hariç ort 100 çek ama sen 1000 veriyorum diye ortalıkta gez. Bunun yanında kapasitesi üstünde yeni müşteri alan firmalar, yine aynı sebepten bant genişlikleri veya altyapıları yetmiyor, bant genişliği azaltması yap sorun çözülsün.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.