1.nci dershane tamamen piyasadaki denemeleri yapacak 345,bilgi sarmal,paraf,vip gibi yayınlar 32 tane 19 tyt 13 ayt ve 1500 TL (nakit ödeme) cumartesi sabah denemeler
2.nci dershane final yayınlarınıda yapacak başka yayınlarıda yapacak tam sayı söylemedi (her hafta 1 tane son ay her gün) 2500 TL 9 taksit yapıyorlar ama sıkıntı şu haftaiçi 17-19 arası yapılıyor denemeler bu saatte deneme çözmek ne kadar verimli
ödeme olarak ve sayı olarak 2.nci alternatif daha makul olsa da deneme saatlerinin o saatte olması içime sinmedi ne düşünüyorsunuz ?
Hocam finalin deneme paketine geçen sene kaydolmuştum belki kurumdan kuruma göre değişiyordur yazılırken bı ton kaliteli deneme saymıştı tr genelleri de dahil demişti tr genelleri için para almaya başladılar final dayayıp durdular ayda 1 final ve çok kötü bir yayındı YGS LYS döneminden sonra final yayınları bitti. Finalden uzak durun seviye yayınları final yayınları ve bı kaç abidik gubidik yayın dayayıp durdular marttan sonra gitmedim bile 1. Olana gidin
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIRunneRII -- 1 Ekim 2022; 11:34:7 >
Hocam ben geçen sene butik bir dershanenin deneme paketine kaydolmuştum -saydıkları yayınlar deneme sıklığına göre çok iyiydi fiyatı- yaklaşık 50 deneme için 1000 tl ye kaydolmuştum. 345, karekök, töder, sarmal gibi yayınlardan bahsettiler. Yazıldım bu aylarda ayda 2 deneme oldu soru kalesi, vip adını hatırlamadığım saçma sapan yayınlar. Sadece 2-3 kere 3d yi yaptılar yani size diyeceğim arada çok saçma sapan yayınlar da gelebilir. Bu sene direkt türkiye geneli deneme yapan yerlere sınav başı ücret ödeyip gireceğim öyle bir yer varsa sizin orada da onu değerlendirin bence
1.nci dershane tamamen piyasadaki denemeleri yapacak 345,bilgi sarmal,paraf,vip gibi yayınlar 32 tane 19 tyt 13 ayt ve 1500 TL (nakit ödeme) cumartesi sabah denemeler
2.nci dershane final yayınlarınıda yapacak başka yayınlarıda yapacak tam sayı söylemedi (her hafta 1 tane son ay her gün) 2500 TL 9 taksit yapıyorlar ama sıkıntı şu haftaiçi 17-19 arası yapılıyor denemeler bu saatte deneme çözmek ne kadar verimli
ödeme olarak ve sayı olarak 2.nci alternatif daha makul olsa da deneme saatlerinin o saatte olması içime sinmedi ne düşünüyorsunuz ?