Merhabalar, hp sistemden çıkan hipro marka psu var elimde. Bir adet bozuk kapasitörü vardı değiştirdim, sonra sisteme taktım çalıştı. Söküp kenara koydum, birkaç hafta sonra başka sisteme taktım çalışmadı. Arka tarafındaki led yanıyor, power test cihazı ile tüm çıkışları sağlam gösteriyor. Ayrıca ölçü aleti ile tek tek ölçtüm tüm çıkışlar vermesi gereken değeri veriyor. Sorun ne olabilir ? Teşekkürler
Bir adet bozuk kapasitörü vardı değiştirdim, sonra sisteme taktım çalıştı.
Söküp kenara koydum, birkaç hafta sonra başka sisteme taktım çalışmadı.
Arka tarafındaki led yanıyor, power test cihazı ile tüm çıkışları sağlam gösteriyor.
Ayrıca ölçü aleti ile tek tek ölçtüm tüm çıkışlar vermesi gereken değeri veriyor.
Sorun ne olabilir ?
Teşekkürler