Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
7
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
GTA 5 Online Sınırsız Para ve Level Hilesi Güncel Ban Riski Yok Açıklamayı Oku (Cheat Engine)

O omerkartal23 Konu Sahibi
11 ay (2 mesaj)
Beyler GTA 5 Online de hala çalışan Cheat Engine Sınırsız Para ve Level hilesi ban riski yok dedim çünkü 1.5 yıldı yapıyorum herhangi bir sorun olmadı diğer cheat engine hilelerinin patlak olduğunu görünce doğru şekilde çekip sizleri bilgilendirmek istedim. Çok abartmazsanız hiç bişey olmaz ben genelde 800 milyon para ve 120 level yapıyorum çok arkadaşıma da yaptım hiç bir sorun olmadı anlattığım gibi yaparsanız sorun olmaz. Para hilesini yapınca cheat enginede değerleri değiştirince hızlıca oyuna alt+f4 çekin tekrar onlineye girin daha garanti geliyor paranın. Yapamazsanız yorumda belirtin yardımcı olurum.(Video Açıklaması: 2:50 den sonra görüldüğü gibi değerleri değiştirir değiştirmez arabayı sattıktan sonra oyuna alt+f4 çekin tekrar girin hile hala güncel sorularınızı yorum kısmından iletebilirsiniz.)


Videoyu izlemek için tıklayınız


Videoyu izlemek için tıklayınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerkartal23 -- 26 Şubat 2021; 21:7:32 >


İ İkaanakkok
11 ay (1 mesaj)
Yapamayanlar için ücrete mukabil hizmeti sunuyorum. Detaylar için:ikaanakkok@gmail.com
A AgarCıFF
6 ay (1 mesaj)
2 farklı hesabımda aynı yöntemi birinde abartarak birinde abartmayarak denedim ve ban yedim. İlk hesabımda sadece 800milyona yakın para yaptım bir kaç ay sonrasında ban yedim. İkinci hesabımda 1 gün 40 2. gün 60milyon yaptım üstüne 196 level yaptım 2 gün sonrasında ban yedim. bu hileyi kimseye önermiyorum. 2 gün sonrasında ban yediğim olayı geçen hafta yaşadım
S SvipDag
6 ay (1 mesaj)
Yeni güncelleme geldiğinde hile olayına daha çok dikkat ediyor rockstar. 3 hesaptan denemelerim sonucu 3. hesapta banı dodgelamayı başardım. ilk hesapta 999 milyon atmıştım. 2. günde ban yemiştim. 2. hesapta 60m atmıştım ama deli gibi arka arkaya harcama yapmıştım. bunun sonucunda 2 gün geçmeden 1 aylık diğer banımı da yedim. 3 hesapta ise sadece 7m attım ve 2 gün hesaba girmedim sonra ise sadece vehicle warehouse aldım o kadar. göze olabildiğince batmamaya çalıştım. hala ban yemedim. benim gibi paranız bittikçe 10ar milyondan az atarsanız ban yeme riskinizi oldukça düşürürsünüz.
B BLODTR58
5 ay (35 mesaj)
GTA için şöyle 5-10M nasıl bulabilirim? Fakir fakir dolaşıyorum.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

M mauro1160
3 ay (2 mesaj)
Dostum gta 5 online adını ver sana para kasmanda yardımcı olayım 5-6 dakikada 1m veya 2m kasabiliriz.
Bu mesajda bahsedilenler: @BLODTR58

F FearlEness
geçen ay (2 mesaj)
bro benim nick FearlEnessKing bana yardım etsene
F friv
3 gün (3 mesaj)
başka hileler varmı yapamıyorumDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.