Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
225
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Google’da sizi yukarı çıkaracak WordPress Seo Eklentileri

W Wolfman.TR Konu Sahibi
8 yıl (14 mesaj)
< Resime gitmek için tıklayın >

Çok fazla eklenti yazıp kafanızı karıştırmadan en güçlü birkaç eklenti ile sitelerinizi nasıl yukarılara çıkaraçağınız eklentileri yazıcam.

All in One SEO Pack
En çok kullanılan ve bilinen wordpress seo eklentisi , bu eklenti ile konuların , sayfaların , etiketlerin title ve meta taglarını kontrol edebilir istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Bu eklenti kurulduğu zaman konu eklerken konular ile alakalı title ve meta tag girmeniz için yeni bir bölüm oluşturur. Bu eklentiyi sitenize kurmanızı ve kullanmanızı tavsiye ederim.Farkları göreceksiniz.

All In One SEO Pack İndir

Google XML Sitemaps
Arama motorlarının istediği site haritalarını otomatik oluşturan bu eklenti sayesinden sitenizi daha hızlı indextebilirsiniz. İndex’ler hızlı bir şekilde Google,Bing ve Yahoo ve diğer arama motorlarına bildiriliyor ve bu sayede daha hızlı yukarılara çıkabiliyorsunuz :) . Kesinlikle bu eklentiyide kullanmalısınız.

Google XML Sitemaps İndir

Meta Keywords Generator
Bu eklenti, her sayfaya meta anahtar kelimeler yazılan, arşiv (kategori, etiket, tarih, gün ve yıl) etiketi ekleyerek yukarı çıkmanıza yardımcı olur.Bu eklentiyi de tavsiye ediyorum.

Meta Keywords Generator İndir

Sonuç olarak bu 3 eklentiyi birlikte kullanabilirsiniz.Bu 3 eklentiyi birlikte kullanıp’ta sonuç alamamak söz konusu değil :)

Kaynak :http://www.yakupseymen.com/seo/googleda-sizi-yukari-cikaracak-wordpress-seo-eklentileri.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wolfman.TR -- 26 Ekim 2013; 20:50:18 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.