Değerli forum takipçileri; Golf aracımda çalıştırdıktan sonra bir iki dakika "SERVİCE JETZT" uayrısı çıkıyor. Bunun yağ, filtre vb. bakım zamanı geldiğine işaret olarak çıktığını diyenler var ama yağ, filtre vb. bakımını çok yakın bir zamanda yaptırdım. Bu konuda çözüm önerisi ve sorunun çıkış kaynağı hakkında tecrübeli arkadaşlardan yardımcı olmalarını rica ediyorum. Şimdiden tşk ederim.
yav arkadaş sorunun cevabı internette mevcut. SERVİCE JETZT yazın ne olduğu çıkıyor zaten. bunun için konu açılmaz. açılırsa da bu tip cevaplar alırsınız.
Golf aracımda çalıştırdıktan sonra bir iki dakika "SERVİCE JETZT" uayrısı çıkıyor. Bunun yağ, filtre vb. bakım zamanı geldiğine işaret olarak çıktığını diyenler var ama yağ, filtre vb. bakımını çok yakın bir zamanda yaptırdım. Bu konuda çözüm önerisi ve sorunun çıkış kaynağı hakkında tecrübeli arkadaşlardan yardımcı olmalarını rica ediyorum.
Şimdiden tşk ederim.