Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
21
Cevap
1583
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: Golf 8 arka cam rezistansı çalışmıyor (2. sayfa)
G
2 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

VW 3 tane de dikey tel atmış, yataylardan biri kopunca boydan boya 3 parçadan biri kopmuş oluyor. Onun tamir kitleri var iletken bantla fln yapılıyor ya çok sorun değil.

Araba Ankara da ama servise güvenmem şu piyasada, iyi ustalar hep özel servis açtı genç bebeler geziyor artık serviste. Bunlara araba emanet edilmez.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @ShadowOfSpirit
G
2 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Bu memlekette sorun bu hocam... Parayla iş yaptıramıyorsun.

İkame araç da yok zaten herkes birilerine geçirme peşinde.

Arabanın da parçası pahalı, akşam servisteki bebeler katalitik konvertörü söküp değiştirseler haberim olmaz. Patronun haberi olmaz oradaki çalışanlar yapar...

Bu arada Golf'ün ve genel olarak C-HB'ler satışlarda fena çakılmış. Koskoca Golf 50 küsur satmış satışlarda şu an C4 1. olmuş.
Bu mesajda bahsedilenler: @zeytinkoy
S
2 yıl
Yarbay

Hocam doğuş etimesguta götürdüm aracimi... Fanda titreme var diye...Dediginiz gibi once yok dediler...sonra gittigimde sagda duran atecayla denettirdim... olduğunu elleriyle hissedince, gicirti gitsin diye temizlerken fan kulaklarini egdiler sanirim salaklar,degistirmek zorunda kaldilar...siz benim gibi kacak cep telefonu alin hocam garantiye bosuna para vermeyin de araba icin olamiyor malesef< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @JNG90
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.