Arkadaşlar God of War 2 yi malum sitelerden ele geçirdim .Oyunun boyutu 8.3 gb.Fakat nero ile bir türlü yazdıramadım.Nasıl yapabileceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim.
Yazdırmak için boş medyayı istiyor sonra kapağı kapatınca ilk katman yazılıyor diyor.Sonrada bir kerede diskin içine oturtulamadı faln gibi bir hata veriyor.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Nero da dvd çekerken altta seçenek olması lazım. çift katman için dvd-9 du sanırım tam olarak hatırlayamıyorum. Ama dvd seçeneğinden kaynaklanıyor bence. çift katman olarak değiştir. Dosyaları atarken altta gösterir sana...
bazı ps ler dvd9 u desteklemıor dıolar aslı var mı acaba? dvd 5 halıne gertırmek ıcın ne yapmamız lzm pekı orjınal oyun dvd 9 dıyelım benım ps de desteklemıo nolacak orjınal oyunu mu calıstırmayacak yardımcı olursanız sevınırım
aslı war ps2 inin chipi iyi deilse eğer desteklemez eğer dvd9 calıstıran chiplerdense mutlaka calıstırır dv5 leride calıstırıyo ama sorunlu hepsi. dv9 lar saglam tabi chipin iyi ise.
Yazdırmak için boş medyayı istiyor sonra kapağı kapatınca ilk katman yazılıyor diyor.Sonrada bir kerede diskin içine oturtulamadı faln gibi bir hata veriyor.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler