Merhabalar arkadaşlar geri ödemeli burs almak istiyorum KYK nınkine başvurdum zaten onu alıcam ama bir taneye daha ihtiyacım var KYK gibi sorunsuz anında bağlanabilen geri ödemeli burs biliyorsanız ve beni bilgilendirirseniz çok sevinirim...
Merhabalar arkadaşlar geri ödemeli burs almak istiyorum KYK nınkine başvurdum zaten onu alıcam ama bir taneye daha ihtiyacım var KYK gibi sorunsuz anında bağlanabilen geri ödemeli burs biliyorsanız ve beni bilgilendirirseniz çok sevinirim...
Bankalarda veriyor ayda 200 civarı mezun olunca ödüyosun
Merhabalar arkadaşlar geri ödemeli burs almak istiyorum KYK nınkine başvurdum zaten onu alıcam ama bir taneye daha ihtiyacım var KYK gibi sorunsuz anında bağlanabilen geri ödemeli burs biliyorsanız ve beni bilgilendirirseniz çok sevinirim...
Bankalarda veriyor ayda 200 civarı mezun olunca ödüyosun
Peki tüm bankalar veriyormu yoksa belli bankalarmı
Merhabalar arkadaşlar geri ödemeli burs almak istiyorum KYK nınkine başvurdum zaten onu alıcam ama bir taneye daha ihtiyacım var KYK gibi sorunsuz anında bağlanabilen geri ödemeli burs biliyorsanız ve beni bilgilendirirseniz çok sevinirim...
Bankalarda veriyor ayda 200 civarı mezun olunca ödüyosun
Peki tüm bankalar veriyormu yoksa belli bankalarmı
Google dan bak işte bankaların öğrenim kredisi yaz. Birkaç bankadan almayı soruyorsan onu yapamazsın sadece bir bankadan alabilirsin
Merhabalar arkadaşlar geri ödemeli burs almak istiyorum KYK nınkine başvurdum zaten onu alıcam ama bir taneye daha ihtiyacım var KYK gibi sorunsuz anında bağlanabilen geri ödemeli burs biliyorsanız ve beni bilgilendirirseniz çok sevinirim...
Bankalarda veriyor ayda 200 civarı mezun olunca ödüyosun
Peki tüm bankalar veriyormu yoksa belli bankalarmı
Google dan bak işte bankaların öğrenim kredisi yaz. Birkaç bankadan almayı soruyorsan onu yapamazsın sadece bir bankadan alabilirsin
Kyk geri odemeli de sartlar neler, mesela odeme yaparken aldigimiz kadar mi oduyoruz? Odemeye ne zaman basliyoruz, nr zaman almaya basliyoruz vsvs
Kyk geri ödemeliyi herkeze veriyor zaten üniversite okuyan Okulun bittikten 2 yıl sonra taksitle ödemeye başlıyorsun zaten 280 tl her ay faiz olayını tam bilmiyorum ama sonuçta devlete bağlı az bir miktar faiz vardır
Kyk geri odemeli de sartlar neler, mesela odeme yaparken aldigimiz kadar mi oduyoruz? Odemeye ne zaman basliyoruz, nr zaman almaya basliyoruz vsvs
Kyk geri ödemeliyi herkeze veriyor zaten üniversite okuyan Okulun bittikten 2 yıl sonra taksitle ödemeye başlıyorsun zaten 280 tl her ay faiz olayını tam bilmiyorum ama sonuçta devlete bağlı az bir miktar faiz vardır
2 yıl sonra ödemeye başlanacağından emin misin hocam? Bir de ben de kayıt yaptırdım ödemeler ne zaman baslar ve ödeme olayı nasıl gerçekleşiyor? Bilgin varsa beni de bilgilendirir misin?
Kyk geri odemeli de sartlar neler, mesela odeme yaparken aldigimiz kadar mi oduyoruz? Odemeye ne zaman basliyoruz, nr zaman almaya basliyoruz vsvs
Kyk geri ödemeliyi herkeze veriyor zaten üniversite okuyan Okulun bittikten 2 yıl sonra taksitle ödemeye başlıyorsun zaten 280 tl her ay faiz olayını tam bilmiyorum ama sonuçta devlete bağlı az bir miktar faiz vardır
2 yıl sonra ödemeye başlanacağından emin misin hocam? Bir de ben de kayıt yaptırdım ödemeler ne zaman baslar ve ödeme olayı nasıl gerçekleşiyor? Bilgin varsa beni de bilgilendirir misin?
Teşekkürler
2 yıl sonra ödenmeye başlanıyor. Ben de üniversiteye girdiğim zaman almaya başladım kredi. Burs çıkmadı okulla ikamet aynı il olduğundan. Ben 14 ay aldıktan sonra iptal ettirdim yani kestirdim. 3.660 TL aldım kestirdiğim zamana kadar. 2 yıl sonra aldığım bu 3.660 TL lik tutarı mezun olduktan 2 yıl sonra aldığım ay süresi kadar yani 14 ay aldım 14 taksitte üstüne bir miktar faiz konarak (yönetmelikte TEFE-TÜFE mi ne ona bakılarak yapılıyormuş faiz işi) ödeyeceğim.
Geri ödemeliler kredi, burs değil. Burs çıkarsalar keşke, çoğu kişiye çıkmaz. KYK kredilerini de beyaz eşya fiyatlarına göre mi ödüyorduk ne oluyordu bilmiyorum tam öyle bir saçmalık vardı. Çoğu kişi önermiyor krediyi, geri ödemesi zor oluyormuş.
Geri ödemeliler kredi, burs değil. Burs çıkarsalar keşke, çoğu kişiye çıkmaz. KYK kredilerini de beyaz eşya fiyatlarına göre mi ödüyorduk ne oluyordu bilmiyorum tam öyle bir saçmalık vardı. Çoğu kişi önermiyor krediyi, geri ödemesi zor oluyormuş.
+1 ayrıca geri ödemesi zor dedikleri için etrafımdakiler o yüzden Ankara KYK müdürlüğüne dilekçe yollayıp iptal ettirdim.
Bankalarda veriyor ayda 200 civarı mezun olunca ödüyosun
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Peki tüm bankalar veriyormu yoksa belli bankalarmı
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Google dan bak işte bankaların öğrenim kredisi yaz. Birkaç bankadan almayı soruyorsan onu yapamazsın sadece bir bankadan alabilirsin
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Teşekkür ederim hocam bilgilendirdiğin için
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Kyk geri ödemeliyi herkeze veriyor zaten üniversite okuyan
Okulun bittikten 2 yıl sonra taksitle ödemeye başlıyorsun zaten 280 tl her ay
faiz olayını tam bilmiyorum ama sonuçta devlete bağlı az bir miktar faiz vardır
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
2 yıl sonra ödemeye başlanacağından emin misin hocam? Bir de ben de kayıt yaptırdım ödemeler ne zaman baslar ve ödeme olayı nasıl gerçekleşiyor? Bilgin varsa beni de bilgilendirir misin?
Teşekkürler
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
2 yıl sonra ödenmeye başlanıyor. Ben de üniversiteye girdiğim zaman almaya başladım kredi. Burs çıkmadı okulla ikamet aynı il olduğundan. Ben 14 ay aldıktan sonra iptal ettirdim yani kestirdim. 3.660 TL aldım kestirdiğim zamana kadar. 2 yıl sonra aldığım bu 3.660 TL lik tutarı mezun olduktan 2 yıl sonra aldığım ay süresi kadar yani 14 ay aldım 14 taksitte üstüne bir miktar faiz konarak (yönetmelikte TEFE-TÜFE mi ne ona bakılarak yapılıyormuş faiz işi) ödeyeceğim.
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
+1 ayrıca geri ödemesi zor dedikleri için etrafımdakiler o yüzden Ankara KYK müdürlüğüne dilekçe yollayıp iptal ettirdim.