Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
22
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Cevap: Gece gece üşenmedim... (2. sayfa)

D DakotaFred
11 ay (121 mesaj)
Evet kaşarlı tavuğu da hatırladım o da güzeldi. Oralara gittiğim dönem dolar 2 buçuk civarıydı resmen bedavaya bi tabak dolusu karışık ızgara yiyorduk.< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @ebavamqko

E ebavamqko Konu Sahibi
11 ay (969 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: DakotaFred

Evet kaşarlı tavuğu da hatırladım o da güzeldi. Oralara gittiğim dönem dolar 2 buçuk civarıydı resmen bedavaya bi tabak dolusu karışık ızgara yiyorduk.
şimdi pahalılaştı oraları da...
E ebavamqko Konu Sahibi
11 ay (969 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: UğurDündarın Dövdüğü Adam

3 günlük ceza alınacaksa böyle alınmalı Ağzına sağlık.
ne alakası var. bu köfteyi yapan adamlar müslüman oranın ahalilerinden. adamın dedesindne beri yapılıyor. 50 yılda yapmışlar. kfc tarifini veriyor mu? cola ? bu da onun gibi. bende arkadaşa söz verdim. kaç yıldır ısrar edip duruyordum. yalnız varya bir su çıkıyor köfteyi tabağa koyunca. direkt ağlıyor et ağlıyor. ekmeği de banıp yersin yani o derecce. ek olarak meşut çubritsa adında baharatlarını gömüyorsun ekmek arasına ... varya ateş ateş ... Türkiye de yoktur. Burada balkan marketlerinde buluyorum....DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.