Samsung S7580 cep telefonum var.Galerideki resimleri ne yaptıysam silemedim.Tüm senkronizyonları kapattım.Hatta format attım farlı gmail hesabı açtım.Fakat sildiğim fotoğraflar yine otomatik olarak geri yükleniyor.Anlamadım gitti.ne yapmam lazım ?
Galeri içerisindeyken menü tuşuna basıp görüntülenecek içreik sekmesine tıklayın, bu alanda yer alan dropbox ya da picasa işaretliyse işareti kaldırın. Sorununuz sanıyorum ki çözülecektir. İyi geceler dilerim. Saygılar.
Cevap için teşekkürler.Fakat galeriye girdikten sonra dediğin seçenekleri gösteren hiç bir seçenek yok.Resimlerle ilgili bilgiler çıkıyor.Düzenle, kırp vs.
Galeri içerisindeyken menü tuşuna basıp görüntülenecek içreik sekmesine tıklayın, bu alanda yer alan dropbox ya da picasa işaretliyse işareti kaldırın. Sorununuz sanıyorum ki çözülecektir. İyi geceler dilerim. Saygılar.
Sorununuz sanıyorum ki çözülecektir.
İyi geceler dilerim.
Saygılar.
Bu mesaja 2 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Menuyu buldum fakat çeltik atık değil .
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle