Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
418
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Format attım, Windows'u kuramıyorum

A ASG 989 Konu Sahibi
13 yıl (186 mesaj)
Windows CD sini takıp format atıyorum,dosyaları yüklüyor. windows kurulumuna geçiyor ve az sonrada hata veriyor. önemli hata diyor kurulumu durduruyor. bu işlemi bikaç sefer yaptım ama olmadı bitürlü. Windows u yüklemeye çalışırken aygıt yüklemelerinde aygıtları yükleyemiyor. ve yine iptal oluyor. aceba sorun nedir? yardımcı olursanız sevinirim.
A aemless
13 yıl (1621 mesaj)
hdd veya ram olabilir ayrıca farklı bir medyayla kurulum deneyin
A ASG 989 Konu Sahibi
13 yıl (186 mesaj)
Ram derken arızalı olabilir mi diyorsunuz? normalde 512 lik ram vardı format atmadan önce 1 gb lık bitane daha taktım ondan sonra bi türlü olmadı işte. aceba yeni aldığım ram arızalı olabilir mi?
A arda1811
13 yıl (1726 mesaj)
hocam format atarken pc de takılı herhangi usb ile çalışan aygıtlar dahil varsa takılı hafıza kartı veya çevre cihazları çıkartarak format atmayı deneyin
S sinoplu3457
13 yıl (78 mesaj)
Yüklemeye çalıştığınız cd de de sorun olabilir bende olmuştu mesela cd çizilmiş buna benzer bir hata veriyordu.
A Assassins
13 yıl (1267 mesaj)
arkadaşım satasa eğer raid ister sistemini sölersen yardımcı olabilirim
A ASG 989 Konu Sahibi
13 yıl (186 mesaj)
uzun uğraştan sonra windows u kurdum. dediğim gibi yeni 1 gb lik ram almıştım onu taktıktan sonra ne olduysa oldu zaten. ram i çıkarıp yerlerini değiştirip tekrar taktım ve windows kuruldu. fakat şimdide driverleri kuramadım ne iştir anlamadım ya. daha önce kaç sefer format attım hiç sorun olmadı. D ye format atmadım aceba etkisi var mı? dvdrom da eskidi güzel okumuyo galiba yarın bide dvdrom'u değiştirip tekrar bakacağım. ilgilenen arkadaşalara teşekkürler. buarada hdd sata dır.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.