Eskişehir'in yerel şirketi olan feniks internete abone oldum. Abone olurken kurulumun ücretsiz olduğu router ve sinyal alıcının ücretli olacağı söylendi. Aboneliği iptal etsem bile bu iki cihaz sizde kalacak dediler. Sık sık internet kesilmesi, özellikle akşamları internetin çok yavaşlamasından dolayı aboneliği iptal ettim. Kurulum aşamasında ücretini ödeyerek aldığım sinyal alıcı cihazın iade etmemi istediler. Bende ücretini ödediğimi söyledim. Bana ödediğiniz ücret kurulum ücretiydi o cihaz bizim, size emanet olarak verdik dediler. Kurulum hizmetini 100 TL'ye yapmışlar ama benden parayı alırken cihaz parası diye aldılar. Hani kurulum ücretsizdi? Hani iki cihazda bana aitti. Bu akşam gelip cihazı teslim aldılar. Eskişehir Feniks İnternet şirketinden şikayetçiyim.
Hocam merhabalar benimde amcam feniks bağlatmış ama nasıl iptal edeceğimizi bilmiyoruz . Eskişehirde yaşıyoruz bizde. Detaylı bir bilgi aktarabilir misin ? Çağrı merkezini arıyoruz açan yok. 355₺ kurulum router ve bağlantı ücreti almışlar. Ama internet çok kötü . Taahüt yok diye biliyorum . Bu iptal süreci nasıl olacak acaba . Napacağımı bilemedim bende kalakaldık öylece . Acillll dönüş yapabilir misiniz acaba
Hocam merhabalar benimde amcam feniks bağlatmış ama nasıl iptal edeceğimizi bilmiyoruz . Eskişehirde yaşıyoruz bizde. Detaylı bir bilgi aktarabilir misin ? Çağrı merkezini arıyoruz açan yok. 355₺ kurulum router ve bağlantı ücreti almışlar. Ama internet çok kötü . Taahüt yok diye biliyorum . Bu iptal süreci nasıl olacak acaba . Napacağımı bilemedim bende kalakaldık öylece . Acillll dönüş yapabilir misiniz acaba @xiaominote8
Hocam merhabalar benimde amcam feniks bağlatmış ama nasıl iptal edeceğimizi bilmiyoruz . Eskişehirde yaşıyoruz bizde. Detaylı bir bilgi aktarabilir misin ? Çağrı merkezini arıyoruz açan yok. 355₺ kurulum router ve bağlantı ücreti almışlar. Ama internet çok kötü . Taahüt yok diye biliyorum . Bu iptal süreci nasıl olacak acaba . Napacağımı bilemedim bende kalakaldık öylece . Acillll dönüş yapabilir misiniz acaba @xiaominote8
Telefonla arıyorsunuz. Gelip cihazı söküyor ve iptal ediyorlar. Yerleri ömür mahallesinde.
35TL'ye vaad ettikleri 4 Mbps hızındaki internet paketlerine aboneyim. Ancak şu an 0.6 Mbps indirme hızına sahibim. Bir kaç dakika önce yaptığım hız testini güncel bir şekilde paylaşıyorum sizlere. 0.6 Mbps nedir ya? AYIP!!!
http://www.feniks.net.tr/