Puhahaha karar doğru ama ![]() |
Fenerbahçe Kulübünden Açıklama: Lukaku ile ilgili hiçbir transfer çalışmamız bulunmamaktadır, oyuncunun gollerini sayabilirsiniz. |
Yok canım. İsmail ve ekibinde hiç suç yok. Tüm suç futbolcularda 👍 |
Belçika Bats almamanın bedelini ağır ödeyecek. Lukaku gibi forvetle oynuyorsan topu onla buluşturman ve o tip forvetin bitiriciliğin yüksek olması gerekiyor. Lukaku'nun bitiriciliği iyi değil. Tamam gol attı ofsayt yüzünden sayılmadı ama o pozisyon da onu yerine orada başka oyuncu olsa oda golü atardı. Bats varken asla Lukaku ben tercih etmezdim. Bats bitiriciliği çok daha iyi. Bats tek sıkıntısı orta alana kadar gelip oyun kuracak forvet gibi oynarken bazen topu ezmesi. Ama en azından elinden geleni yapıyor. Lukaku gibi forvetler ise orta alana fazla gelip top alıp oyun kurmazlar ve top kendilerine gelmediği zaman oyunda yokları oynarlar. Takım 10 kişi oynuyor gibi olur. Lig de son Gs maçında Fred'in kaçırdığı pozisyonu hatırlayın. Pozisyonun en başından başlatan Bats dı. Benzer pozisyonda Lukaku olsaydı o pozisyon daha başlamadan biterdi. |
fit ve formda, daha genç bir lukaku, rakipleri dozer gibi ezer geçerdi, gerek çalım, gerek fizik üstünlükle topla ilerlerdi, golleri atar geçerdi. kurt kocayınca muamelesi yapıyor millet. |
< Resime gitmek için tıklayın > Bizimkilerin kendini zorlayıp milli takımda sakatlanıp geleceğini bilmeyen var mı? |
Otel işi benimde hoşuma gitmedi |
united ve spurs dönemlerinde de otelde kaldı. sebebini açıklamıştı, ev işlerini beceremiyor ve evinde herhangi bir bakıcı istemiyor |
Lukaku gelmez ki istesek de gelmez, gelme durumu olsa ligi tek başına taştaşında taşır Tek maçlık oyuncu değerlendirmek biraz saçma oluyor,yıl boyu izledim adamı, ver topu kendi atsın |
Yerli diye Serdar ve Samet kadroda olursa vay halimize. |
Yeni formamız ![]() < Resime gitmek için tıklayın > |
İyi o zaman. Jesus gibi şaraba vurmaz mou baba. bilgim yoktu teşekkürler |
Formaların reklamsız versiyonlarının satılmaması fiyasko. Gidelim Fenerium’a gerekirse 500 TL 1000 TL fazla verelim reklamsız forma da alabilelim. Hem reklamlı hem reklamsız satmak bu kadar zor olmamalı. Gittim reklamsız diye antreman forması aldım, formayla birebir aynı materyal Puma Drycell. Parasını versen de isim numara yazmıyorlar. Ben mecbur muyum Halley reklamıyla dolaşmaya. Bu seneki formayı çok beğendim ancak sırf şu reklamlar yüzünden yine almayacağım. T-shirt ve antreman ürünlerinden devam… |
Bu saatten sonra o dediğin zor. Kaç sezondur izliyorum adam yıllardır böyle. Konferans yarı final birinci maçında kalenin dibinden kafayla öyle bir gol kaçırdı ki aynısını Dzeko veya Bats kaçırsa linç edilirler. |
Hiç beğenmedim çünkü çubuklu forma filan değil bu. Ajax takımının ortasında bir adet çubuk inen formasını alıp yanlarına iki tane ekstra çubuğa benzer çizgi çekmişsin gibi duruyor. |
Şu reklam olayı cidden kötü, sanırım GS'nin satılan formalarında reklam olmuyordu yanlışsam düzeltin. Fenerbahçe forması alıyoruz kocaman Otokoç reklamıyla dolaşıyoruz insanın alası gelmiyor. |
Hiç maçları izleyesim yok Türkiye olmayınca dadı duzu olmiğ gardaş