Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
5
Cevap
948
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Facebook iki faktörlü doğrulamadan nasıl kurtulabilirim?
S
3 yıl
Çavuş
Konu Sahibi

Arkadaşlar özet geçeyim.

Hesap çalındı, tekrar almaya çalıştım. Aldım da. Hesaba giriş yapıyorum Ama doğrulama kodu istiyor. Bana kod gelmiyor. Elimde sadece e posta var. Cep teli eklemedim. Çalan kişi eklemiş olabilir.

E-posta ile doğrulama var mı? İki faktörlü doğrulama hesaba giremeden kapanmıyor mu?C
3 yıl
Binbaşı

İnstagramda da böyle bir sistem var. Doğrulama kodlarını uygulama kendisi veriyor 7-8 tane. Bu kodları kaybederseniz, ek olarak sisteme kayıtlı telefon numarasına gelen kodu yazıyorsunuz facebook’da da aynı mantık olduğunu düşünüyorum. Eğer mailinize geliyorsa orayı da kontrol edin. Ama çalan kişi numara eklediyse ve facebook sadece numaraya kod atıyorsa hesabı kurtarmak için başka yollar denemelisiniz.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
S
3 yıl
Çavuş
Konu Sahibi

Her yolu deniyoruz ama olmadı. Kimlik fotosu da gönderdik kaç kere. Bakan yok bu işlere. Boş yere kimlik istiyorlar bence


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @FMCA
C
3 yıl
Binbaşı

İnstagram’da farklı kurtarma seçenekleri vardı. Destek kısmına yazabilirsiniz. Kendi kişisel fotoğrafınızı, mailinizi falan istiyor. Eğer hesabınızda fotoğraf varsa işinizi görür.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Ssoc
S
3 yıl
Çavuş
Konu Sahibi

Eyvallah reis. Ama çalan kişi Vietnamlı sanırım. Her şeyi silmiş. Arkadaş listesi bırakmış sadece. Dolandırıcılık için kullanır diye korkuyoruz sadece.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @FMCA
C
3 yıl
Binbaşı

Çok tehlikeli, zararın ne tarafından dönülürse kârdır. Siz eposta adresinizi ve kayıtlı şifrenizi biliyorsanız, facebook’a mail atın. Hesabınızı almaya çalışın. Facebook’da mailinize kayıtlı olan hesabı şu an siz kullanmadığınızı, Vietnamlı başka bir kişi tarafından kullanıldığını söyleyin.
Bu mesajda bahsedilenler: @Ssoc
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.