Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
126
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Excel/LibreOffice'de Köprüyle Steam Uygulama Oyun Sayfası Açılabilir mi?
R
3 ay
Onbaşı
Konu Sahibi

Merhaba,

LibreOffice Calc'da Steam oyunlarımın listesini hazırlıyorum. Bunlara köprüler ekleyerek ilgili oyunun sayfasını tarayıcı üzerinden açtırabiliyorum.

Lakin istediğim listeden bir oyuna tıkladığımda Steam uygulamasından oyunun kütüphane sayfasını açtırmak. Yani kütüphanedeki listede bir oyuna tıklanınca açılan sayfayı açtırmak.

Uygulamanın klasöründeki 'steam.menu' dosyasını EmEditor programıyla açtığımda 'steam://open/downloads', 'steam://open/library/view/home' gibi komutlar buldum. Bunlarla indirilenleri, kütüphane ana sayfasını vs. açtırabiliyorum. Ya da uygulama içindeki mağazadan oyunun sayfasını açtırabiliyorum. En fazla 'steam://run/(oyun id'si)' komutuyla oyunu başlatabiliyorum.

Köprüyle uygulama içinden oyunun kütüphane sayfası açılabilir mi, bu mümkün müdür? Mümkünse nasıl yapılır?C
2 ay
Yarbay

Excel için VBA /Makro bi araştırın belki o şekilde olur.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

R
2 ay
Onbaşı
Konu Sahibi

Makro konusunda araştırma yaptım, birkaç videoya baktım ama onda da köprünün/bağlantının nasıl yapılacağı hangi yoldan olacağı gösteriliyor. Bana lazım olan uygulama içindeki oyun sayfasını açtıracak bir komut. Steam'in diğer dosyalarına da baktım ama işime yarayacak bir şey bulamadım.R
2 ay
Onbaşı
Konu Sahibi

Konuyla ilgili bilgisi olan yok mudur?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.