Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
21
Cevap
0
Tıklama
4
Öne Çıkarma
Cevap: Evren bunun için mi var gerçekten ? (2. sayfa)

P
pspsexer
2 ay (3051 mesaj)
Doğ,16 yıl hocaların peşinden koşturarak el pençe divan okul oku,bir özel sektöre gir beyaz yaka ol,patronun karşısında el pençe divan dur,35 yılını çöpe at,haftasonlarını bir AVM'de çocuğunu gezdirerek çöpe at, eve gel akşamları göbeğini kaşıyarak haberleri izle.Sonra bir hastalık gelip canını alsın.Sen de kendini kandır zina etmedim diğer dünyada mutlu olacağım.Gerçekten evren ben gelip bu dünyadaki sisteme köle olayım diye mi var ? Tamam kendi işini kurdun ,aynı şey insanlar mutlu olsun diye müşterilerine el pençe divan,para kazandın dünyayı gezdin ee ? Eline geçen ne gezmek mi ? Sosyal ortama adapte ol ya da insanlar psikopat desin sana.Ailen de zorlasın seni çık bir dışarı gez.Kafelerde gez dur.Dedikodu et ve eve gel.Güzel hayat ya.Nasıl yaşamayı bilmiyorum gerçekten.

TÜM BUNLARI YAPABİLİP SONUNDA ŞÜKRETMEDİYSEN ARIZA ZATEN SENDE..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 30 Mart 2020; 15:21:13 >


A
Avatarım Ağır Çekim
2 ay (1932 mesaj)
Ben sürekli çalışma taraftarı değilim 1 yıl çalış . Ara ver yapacaklarını yap

canın ne zaman isterse geri dön. Ama cepten yemek için iyi birikimin olmalı . Sosyalleşmeyi de bir şekilde halletmen lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: Orta Seviye GitaristU
Ugandan Warrior
2 ay (59 mesaj)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.