Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
1129
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Evrak çantası güncelleme problemi
A
16 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Merhabalar,

ben iş yeri bilgisayarımdaki dosyaları ve taşınabilir diskteki dosyaları eş zamanlı tutabilmek için evrak çantası kullanıyorum. Bir müzik dosyalarım için, bir de video dosyalarım için evrak çantası kullanıyorum.

Şimdi sorunum, müzik dosyalarında problem yok, ama video dosyalarını tuttuğum evrak çantası, yeni eklenen dosyaları görüp güncelleme yapmıyor. Ana dizinden dosya silindiği zaman bunu görüp güncelliyor, ama yeni eklenen dosyaları görmüyor. Hatta bir dosyanın ismini değiştirdiğimde eski isimli dosya yok diye siliyor, ama yeni isimli dosyayı da eklemiyor.

Biraz araştırdım google'dan ama bir çözüm bulamadım. Bunun nedenini bilen var mı? Boyut problemi falan mı var, yoksa dosya biçimlerini mi beğenmiyor anlayamadım bir türlü.A
13 yıl
Er

Merhaba.
Win_XP'de Evrak çantasının içeriğini hemen görebilirken, Windows 7'de çok geç açıyor. sebebi nedir? ve hızlandırmak için bir yöntem varmı?

Cevaplarsanız memnun olurum. Saygılar.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.