iyi para abi zaten hazır villalar 4 milyon sizin arsa güzel avantajınız o konu favorimde takipteyim |
Arsa hariç dubleks 150 M2 bir ev 2.5 a biter mi sizce |
Merhaba arkadaşlar, ben de yazlık yaptıracağım ekim ayları civarında başlayacağım. Müteahhit kendim olarak yürüteceğim. Benim evrak giderim toplamda 270 bin civarı oldu. Bodrum dahil 3 katlı olacak. 40 m2 oturum, toplam inşaat alanı 155 m2 civarı. Havuz da olacak. Tahmini kaba fiyatı 1-1.2 milyon civarı olacak. Toplam 2.5 civarı biter diye ümit ediyorum. |
1 kutu civi daha alındı 750 tl 35 metre 1/2 lik hortum alındı 700 tl Yumuşak galvaniz takviye teli alındı. 10kg 650 tl 1 ton demir daha. Takviye geldi 24 bin tl |
< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > |
< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > |
Elektrik kabloları için borular döşendi arkadaşlar. Önceden almistik urunleri sadece kurulum için bekliyorduk. Bugun kuruldu 2bin tl arkadaşa kurulum ücreti ödedim. |
2 adet kürek 800tl 2 adet firca 200 tl |
5.5 m3 beton artmış. suanlik iade olarak almadım. |
Kremit markası Eskişehir Akgün Kremitte paletli paletsiz fiyat farkı var. Paletli, paletsiz fiyat farki 1 tl. Ben paletli şekilde 3750 adet kremit tanesi 15 tl den paletli sekilde sipariş verdim. Burasi 56.250 tl tuttu. 120 adet mahya tanesi 30 tl den 3.600 tl tuttu. 20 adet zifli kağıt tanesi 200 tl den 4.000 tl tuttu Nakliye 1500 Manito 10.000 tl |
Eskişehir kilicoglu kremit almak isterseniz o daha kaliteli imiş. Tanesi 20 tl paletli şekilde satıyorlar. |
30 adet 8 lik demir daha alındı. 5000 tl 15 adeti artti iade etmeyi düşünüyorum. Iade edersem yari fiyatini geri alacağım. |
Çati bacası için 100 adet yuvarlak baca 500 adet 8.5 luk tugla 1 torba kirec siparişi verildi. 10 adet çift delikli baca tuglasi Burasida 10 bin tuttu. +nakliye 1500 tl Baca işçilik 5.000 tl |
Hocam kestirmesi cok zor. Ben bu ise 1 milyon ile girdim. Suan 1.5 milyonu kovalıyorum. |
İşiniz zor kolay gelsin. |
Hepsini buraya yaziyorum. 1.5 milyonu göreceğim gibi. |
< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > |
< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >