Merhaba arkadaşlar. 2013 Model 1.3 Multijet Euro5 punto aracımızda bazen sabahları ilk çalıştırmada çalışmayarak ekranda 'NO FPS' uyarısı veriyor aküyü söküp takarak düzeltiyoruz. Bazen de tıkırtılı bir yerden geçerken 'NO FPS' uyarısı verip abs lambası, direksiyon lambası ve motor lambası yanıp göstergeler sıfıra iniyor ancak araç çalışmaya devam ediyor. Cihaza bağlandığında motor beynine ulaşılamıyor. Nasıl bir yol izlememiz gerekiyor? Şimdiden teşekkürler.
Sağ ön kapının bağlantı noktası torpidonun alt kısmında küçük bir yer var. FSP gereksiz aktif olursa burdan parmağınız sonuna kadar bastırın bezin akışı devam eder. tuş takılmış olabilir, bozuk yollarda kendi kendine aktif hale geliyor olabilir. veya yazılımsal bir şey olabilir.
Servise götürdüm body computer ve tesisat değişecek dediler. 7000 ₺ civarı masrafı vardı. Ben de bir alıcıya durumu anlatarak piyasa değerinin altında sattım.
2013 Model 1.3 Multijet Euro5 punto aracımızda bazen sabahları ilk çalıştırmada çalışmayarak ekranda 'NO FPS' uyarısı veriyor aküyü söküp takarak düzeltiyoruz. Bazen de tıkırtılı bir yerden geçerken 'NO FPS' uyarısı verip abs lambası, direksiyon lambası ve motor lambası yanıp göstergeler sıfıra iniyor ancak araç çalışmaya devam ediyor. Cihaza bağlandığında motor beynine ulaşılamıyor. Nasıl bir yol izlememiz gerekiyor?
Şimdiden teşekkürler.