Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Ethernet sorunu
B
3 yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

Merhaba arkadaşlar,
Elimde MSI G970a-g43 model bir anakart ve üzerinde fx6300 işlemci var.
Bilgisayarı açtığımda Ethernet üzerinden bağlantı sağlayamıyorum. Aygıt yöneticisinden girip baktığımda herhangi bir ethernet bağdaştırıcı görünmüyor sistemde bu yüzden sürücü yükleme güncelleme falan da yapamıyorum. Neyse herhalde anakarttaki ethernet portu bozuk diyerek ekstra bir ethernet kartı alıp taktım ama bilgisayarda o da görünmüyor.
Harici bi wireless adaptörü alıp usbden bağladım o şekilde internete bağlanayım bari dedim. Bu sefer adaptörün takılı olduğunu görüyor fakat sürücüsünü yüklemiyor ve internete bağlanmıyor. Yeni format atıldı alete de.
Dedim biosda belki sıkıntı vardır güncelleyi, zaten güncel sürüm var dedi. Pilini çıkartıp takayım resetlensin dedim yine çözüm olmadı.
Ne Anakart üzerindeki ethernet bağlantısı ne ekstra taktığım ethernet kartını göremiyorum aygıt yöneticisinde. Nasıl çözebilirim bunu acaba 2-3 gündür bununla uğraşıyorumDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.