Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
2
Cevap
472
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Epox Onboard Ethernet Kartı Sorunu

Z zaknafein Konu Sahibi
13 yıl (47 mesaj)
Selam
Bilgisayarıma yeni format attım. Epox Enforce4 9NPAJ marka anakartım var. Eski driverını (Driver Cd) ve daha sonra internetten çektiğim yeni driverlarını yüklememe rağmen Onboard ethernet kartı device manager da gözükmüyor. Bu yüzden modemimi doğrudan usb porttan bağlamam gerekiyor. Ses kartı vs. de sorun yok, sadece ethernet gözükmüyor. Bu sorun neden kaynaklanabiliyor olabilir?
Teşekkür ederim.
Z zaknafein Konu Sahibi
13 yıl (47 mesaj)
sanırım bios'tan kapalıymış ethernet kartını açtım fakat şimdi de ip alamıyorum. windows ip almaya çalışıyor daha sonra network bağlantısının üzerinde sarı bir ünlem çıkıyor...


Bu mesaja 1 cevap geldi.

D desert_rain
13 yıl (1473 mesaj)
kablolarını kontrol et. kablodan olmaya bilir ama aynı sorunu kablo ile cozmutuk arkadasın:) kablo dışında olasılıklarda var. IP numarasını elle ver bir de oyle dene. bazen DHCP IP veremiyor. nasıl yapılacagını bilmiyorsan google dan araştır diyecegim cunku hatırlamıyorum tam ve bilgisayarımda windows olmadıgından bakamıyorum.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.