Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
164
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Engelli Bireylere Yönelik Akademik Çalışmalar
A
3 hafta
Er
Konu Sahibi

ENGELSİZ RESTORAN DENEYİMİNİN TAVSİYE ETME ÜZERİNE ETKİSİ

Sayın katılımcı;Bu çalışma, bedensel engelli bir bireyin restoran ziyaretlerinde yaşadıkları deneyimin restoranı tavsiye etme niyeti üzerindeki etkisini ölçmek amacıyla yapılmaktadır. Anketteki tüm soruları yanıtlamanız 5 dakika sürecektir. Elde edilecek veriler, bu çalışmanın dışında herhangi bir amaçla kullanılmayacaktır. Vereceğiniz samimi yanıtlar sonuçların güvenirliliği bakımından önem taşımaktadır. Lütfen son bir ay içinde gittiğiniz restoranları düşünerek cevap veriniz. Katkınız için teşekkür ederim.

Merhaba. Ben Mersin Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Anabilim Dalı yüksek lisans öğrencisi Ali Akif ARICI. Fiziksel engelli bireylerin restoranlarda yaşadıkları sorunları araştırdığım ve çözüm önerileri üreteceğim bir yüksek lisans tez çalışması gerçekleştirmekteyim. Araştırmamın verilerini anket ile toplamaktayım. Fiziksel engelli bireylerin sosyal hayatta yaşadıkları sorunları tespit etmek ve mantıklı çözüm önerileri geliştirmek için 500 tane fiziksel engelli bireyin anketimi doldurması gerekmektedir. Sizlerden isteğim aşağıda yer alan anket linkinden anketimi doldurmanız. Anketim sadece 5 dakikanızı alacaktır. İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Ali Akif ARICI
Mersin Üniversitesi - Gastronomi ve Mutfak Sanatları ABD Yüksek Lisans Öğrencisi
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.